Žuzē Mourinju pēc ļoti neveiksmīgā sezonas sākuma ir palicis bez darba.

Londonas "Chelsea" atlaiž skandalozo treneri Mourinju

Futbols
2015. gada 17. decembrī 18:05 2015. gada 17. decembrī 18:05
Anglijas čempione futbolā Londonas "Chelsea" atlaidusi komandas galveno treneri Žuzē Mourinju, ceturtdien paziņoja klubs.

Kā zināms, šo sezonu "Chelsea" pagaidām aizvada ļoti vāji, turklāt pirmdien Anglijas premjerlīgas spēlē ar 0:2 izbraukumā piekāpās Lesteras "City" futbolistiem, kas negaidīti ir turnīra līdere.

Vēl oktobrī Londonas klubs publiski atbalstīja Mourinju par spīti komandas neapmierinošajiem rezultātiem, taču kopš tā laika "Chelsea" nebija nākusi klajā ar paziņojumu, kas kaut nedaudz aizstāvētu portugāļu speciālistu.

Zīmīgi, ka pēc mača pret Lesteras "City" komandu Mourinju pavēstīja, ka jūtas nodots pēc šāda futbolistu snieguma. Šādi trenera izteikumi esot saniknojuši vairākus "Chelsea" spēlētājus.

Pašlaik 52 gadus vecais Mourinju par "Chelsea" galveno treneri atkārtoti kļuva 2013.gadā, otrajā sezonā aizvadot komandu līdz Anglijas čempiones godam.

Iepriekš viņš ar šo klubu strādāja laikā no 2004. līdz 2007.gadam, vietējā čempionātā triumfējot divreiz.

Ar 16 spēlēs izcīnītiem 15 punktiem "Chelsea" premjerlīgas kopvērtējumā ieņem tikai 16.vietu, izkrišanas zonu apsteidzot par vienu punktu.

LETA/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Vieglatlētei Aigai Grabustei kāzas lauku stilā 9
48 stundas pēc seksa – labākais laiks dzīvē. Zinātnieki skaidro, kāpēc 7
Meiteņu sūtīšana prostitūcijā ir gandrīz pagātnē. Lietuvā stāsta par jaunām cilvēku tirdzniecības tendencēm 5
Pievienot komentāru