33 gadu vecumā nogalināts bijušais Salvadoras futbola izlases rekordists Alfredo Pačeko.

33 gadu vecumā nošauj Salvadoras futbola izlases leģendu

Sports
2015. gada 28. decembrī 14:43
Svētdien 33 gadu vecumā nogalināts bijušais Salvadoras futbola izlases rekordists Alfredo Pačeko, kurš valstsvienībā aizvadīja visvairāk maču, bet aizpērn par spēļu sarunāšanu saņēma mūža diskvalifikāciju.

Kā paziņoja policijas pārstāvji, uzbrukums Pačeko un viņa diviem draugiem noticis 66 kilometru attālumā no Salvadoras galvaspilsētas Sansalvadoras.

"Bijušo valstsvienības spēlētāju nogalināja nezināms grupējums brīdī, kad viņš ar draugiem pameta degvielas uzpildes staciju," teikts policijas paziņojumā.

Pačeko, kurš valstsvienībā aizvadīja 86 spēles, pirms diviem gadiem tika diskvalificēts uz mūžu par iesaistīšanos spēļu sarunāšanā, kas norisinājās no 2010. līdz 2012.gadam. Tāpat mūža diskvalifikāciju saņēma vēl 13 bijušie Salvadoras izlases spēlētāji.

Salvadorā pēdējā gada laikā uzliesmojuši bandu kari. No janvāra līdz novembrim valstī nogalināti vairāk nekā 6 000 cilvēki, kas ir gandrīz divreiz vairāk nekā pērn.

Pazīstamākajām bandām - "Mara Salvatrucha" (MS-13) un "Barrio" 18 (M-18) - ir 70 000 dalībnieku, no kuriem 10 000 atrodas ieslodzījumā.

LETA/Foto: EPA/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 32
  • Pēc terorakta Londonā šī sieviete lakatā kritusi nežēlastībā 46
  • Daugavpilī pusaudze veikusi pašnāvību: nolec no 12. stāva un nositas? 15