Roberts Bukarts ar "hat-trick" nokārto pārliecinošu "Zlin" uzvaru
Šosezon aizvadītajās 15 Čehijas čempionāta spēlēs Bukarts izcēlies ar desmit vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.
2015. gada 28. decembris, 22:10

Latviešu uzbrucējs Roberts Bukarts pirmdien izcēlās ar trim gūtajiem vārtiem Čehijas augstākās hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, palīdzot "Zlin" komandai ar 5:1 (2:1, 2:0, 1:0) izbraukumā pārspēt Homutovas "Pirati" spēlētājus.

Bukarts vispirms 17.minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1, bet vēlāk 36.minūtē un 42 sekundes pirms pamatlaika beigām guva noslēdzošos divus vārtus cīņā.

Kopā šajā mačā latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 34 sekundes, izdarot piecus metienus pa pretinieku komandas vārtiem. Tāpat viņam divas soda minūtes, viens spēka paņēmiens un pozitīvs lietderības koeficients +2.

Bukarts ar rezultativitāti izcēlies četrās no pēdējām piecām savas komandas spēlēm, kurās kopā savācis sešus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli.

Čempionāta kopvērtējumā "Zlin" 30 spēlēs iekrājusi 37 punktus, kas tai dod 11.pozīciju, bet aizsarga Jēkaba Rēdliha pārstāvētā Karlovi Vari "Energie" ar 32 punktiem 30 spēlēs ir 13.vietā 14 komandu konkurencē.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA