Guntis Indriksons un Krišjānis Kļaviņš apstiprinājuši savas kandidatūras aprīlī gaidāmajām LFF prezidenta vēlēšanām.

Indriksons un Kļaviņš kandidēs uz LFF prezidenta krēslu 1

Sports
2015. gada 30. decembrī 15:54
Pašreizējais Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadītājs Guntis Indriksons un kādreizējais organizācijas preses sekretārs Krišjānis Kļaviņš apstiprinājuši savas kandidatūras un iesnieguši visus nepieciešamos dokumentus pavasarī gaidāmajām LFF prezidenta vēlēšanām, informēja federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis.

"Indriksons un Kļaviņš apstiprinājuši savas kandidatūras aprīlī gaidāmajām LFF prezidenta vēlēšanām," sarunā atklāja Mežeckis.

Lai arī kandidāti pieteikties drīkst līdz 31.decembrim un viņiem vēl ir šī diena, Mežeckis skeptiski raugās uz to, ka pieteiksies vēl kāds kandidāts.

"Varbūt vēl kāds pieteiksies valdes locekļu amatiem, taču šaubos, ka ir vēl kāds kandidāts tieši uz prezidenta vietu," norādīja Mežeckis.

Nākamās prezidenta vēlēšanas gaidāmas 2016.gada 29.aprīlī, kad notiks ikgadējais kongress.

Indriksons ir LFF prezidents kopš 1996.gada. Savukārt Kļaviņš jau ilgāku laiku publiskajā telpā pauž gatavību pretendēt uz amatu.

Kā nosaka LFF statūtu 37.panta otrā daļa, LFF prezidenta kandidātam jāiesniedz rakstisks plāns par veicamajiem darbiem un sasniedzamajiem mērķiem, ko attiecīgais prezidenta kandidāts uzskata par prioritātēm attiecīgajā periodā.

Tāpat aprīlī gaidāmas LFF valdes locekļu vēlēšanas, un tajās kandidēs vairāki cilvēki, kuri neoficiāli tiek minēti kā potenciālie Indriksona aizstājēji nākotnē - Māris Verpakovskis, Emīls Latkovskis, Žoržs Tikmers un Ģirts Mihelsons. Kā iepriekš atklāja Mežeckis, tāpat uz valdes locekļa amatiem gatavojas pretendēt arī Guntis Blumbergs, Vladimirs Žuks, Dainis Gudermanis, Juris Keišs, Aleksandrs Isakovs un, iespējams, vēl citi.

LETA/Foto: Sintija Zandersone/LETA, Evija Trifanova/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 16
  • Latvietim Andrejam Īrijā piespriež mūža ieslodzījumu. Cietumā sēž arī viņa brālis 36
  • Latviete un viņas dēliņš Īrijā kļūst par baisa nozieguma upuriem. Policisti sparīgi meklē pavedienus 10