Ķēniņam neizmantota iespēja un aktīva spēle "Canucks" zaudējumā pret "Coyotes". VIDEO
Ronalds Ķēniņš laukumā pavadīja 11 minūtes un 22 sekundes, izceļoties ar četriem metieniem pa pretinieku vārtiem un četriem spēka paņēmieniem.
2016. gada 5. janvāris, 10:53

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar četriem metieniem pa pretinieku vārtiem un četriem spēka paņēmieniem, taču tas nelīdzēja viņa pārstāvētajai Vankūveras "Canucks" vienībai izcīnīt uzvaru.

"Canucks" otrdien savā laukumā ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) piekāpās Arizonas "Coyotes" komandai.

Mača rezultātu atklāja vien otrās trešdaļas septītajā minūtē, kad 1:0 "Coyotes" labā panāca aizvadītās nedēļas otrā spožākā zvaigzne uzbrucējs Šeins Douns. Turpinājumā vairākuma izspēli realizēja mājinieki, bet ar vārtu guvumu izcēlās un neizšķirtu panāca Bo Horvats. Tiesa, "Canucks" prieki nebija ilgi, jo 19 sekundes vēlāk atkal vadībā izvirzījās "Coyotes", kad savus pirmos vārtus NHL karjerā guva Lorēns Dofēns.

Trešā perioda sākumā "Coyotes" guva vēl vienus vārtus, kad 3:1 vairākumā panāca Douns. Trīs ar pusi minūtes vēlāk "Canucks" vienus vārtus atguva, kad ar precīzu metienu izcēlās Daniels Sedīns, taču panākt neizšķirtu neizdevās.

Par mača pirmo zvaigzni kļuva Douns, bet otrās spožākās zvaigznes gods tika Sedīnam.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 22 sekundes, izceļoties ar četriem metieniem pa pretinieku vārtiem un četriem spēka paņēmieniem.

Šosezon latvietis laukumā bijis sešos NHL mačos, ar rezultativitātes punktiem neizceļoties.

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā cita latvieša Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" vienība ar 34 punktiem 39 spēlēs atrodas astotajā pozīcijā. Tikmēr Austrumu konferencē komanda ieņem 15.pozīciju.

Savukārt "Canucks" komanda ar 39 punktiem 40 spēlēs ir ceturtā Klusā okeāna divīzijā, bet Rietumu konferencē atrodas desmitajā pozīcijā.

Mača labākie momenti - video: LETA/Foto: Vida Press