Džeisons Maksīls bija nolēmis pārmācīt savu pretinieku.

Bēdz, lai izdzīvotu! Kā ķīnietis par mata tiesu paglābās no bijušās NBA zvaigznes. VIDEO 5

Sports
2016. gada 29. janvārī 16:31
Pēdējos gados jau ierasts, ka dažādi bijušie NBA spēlētāji dodas uz Ķīnas virslīgu CBA, lai turpinātu savu karjeru. Spēles līmenis krietni piemērotāks rietošām basketbola zvaigznēm, bet summas algas čekos ļoti pieklājīgas.

32 gadus vecais amerikāņu spēka uzbrucējs Džeisons Maksīls savulaik bija viens no atlētiskākajiem NBA spēlētājiem, bet pēdējos gados savainojumi un manāms ķermeņa svara pieaugums pamudināja pēc 10 sezonām NBA doties uz CBA. Tjaņdziņas “Ronggang” (komanda pašlaik ieņem 18 vietu 20 vienību konkurencē) rindās Maksīls atkal ir viens no komandas līderiem, vidēji spēlē izceļoties ar 19 punktiem un 11,7 atlēkušajām bumbām, kas gan visas līgas mērogā ne tuvu nav iespaidīgākā spēlētāja individuālā statistika. Piemēram, viņa komandas biedrs cits bijušais NBA spēlētājs Džordans Kravfords vidēji mačā gūst 42,3 punktus.

Tomēr Džeisons Maksīls aizvadītajā spēļu kārtā nebūt nebija gandarīts ar pretinieku no Šandongas kluba darbību. Ke Vu kādā no epizodēm pagrūda Maksīlu mugurā tā, ka 125 kilogramus smagais amerikānis ļoti sadusmojās un sāka ķert ķīniešu basketbolistu pa visu laukumu. Bail pat iedomāties, kas notiktu ar Šandongas komandas spēlētāju, ja vēl viens kādreizējais NBA spēlētājs Maikls Bīzlijs neprastu nomierināt savu šīs spēles pretinieku. Viss notikušais incidents skatāms video.

Džeisons Maksīls ķer Ke Vu pa visu laukumu – video:
Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ballītē Krievijā izvarotās Diānas ģimene dzīvo īstā ellē. Tēvs ir nikns uz visu valsti 32
  • Atrasts 24 gadus vecais Marks, kurš pazuda ceļā uz mājām 18
  • Zanes eksperiments ar rīsiem kļūst par īstu sensāciju Latvijā  11