Kučvaļska izcīnīja 176,99 punktus, kas ir viņas personiskais un jauns Latvijas rekords.

Ar šādu fantastisku slidojumu mūsu Angelīna izcīnīja augsto 4. vietu Eiropas čempionātā. VIDEO 47

Citi sporta veidi
2016. gada 30. janvārī 12:11 2016. gada 30. janvārī 12:11
Latvijas čempione daiļslidošanā Angelīna Kučvaļska piektdien ar jaunu valsts rekordu izcīnīja augsto ceturto vietu Slovākijā notiekošajā Eiropas čempionātā.

17 gadus vecā Latvijas daiļslidotāja bija augstajā piektajā vietā pēc trešdien veiktās īsās programmas, kurā viņa nopelnīja 58,99 punktus, kas arī ir jauns valsts rekords.

Līdzīgi kā īso programmu, arī izvēles sacensībās Kučvaļska savu priekšnesumu veica teicami, nepieļaujot būtiskas kļūdas, kas viņai ļāva nopelnīt tieši 118 punktus. Tas izvēles programmā bija ceturtais labākais rezultāts, kas uz šo pozīciju ļāva pakāpties arī abu programmu summā.

Summā Kučvaļska izcīnīja 176,99 punktus, kas ir viņas personiskais un jauns Latvijas rekords.

Tikmēr visu Eiropas čempionāta goda pjedestālu aizņēma Krievijas sportistes, bet par kontinenta čempioni kļuva Jevgēņija Medvedeva, kura summā tika pie 215,45 punktiem. Savukārt sudraba medaļu izcīnīja Jeļena Radionova (209,99 punkti), kura jau pērn kļuva par vicečempioni, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Anna Pogorilaja (187,05 punkti).

Pirms gada Kučvaļska Eiropas meistarsacīkstēs negaidīti izcīnīja septīto vietu. Šāds sasniegums Latvijai deva divas ceļazīmes uz šī gada kontinenta čempionātu, tomēr otra valsts vadošā daiļslidotāja Diāna Ņikitina, kura šogad dažreiz sacensībās pat uzrādījusi augstāku rezultātu par Kučvaļsku, ir pārāk jauna, tāpēc šogad sacensībās vēl piedalīties nevar.

Angelīna Kučvaļska izcīna 4. vietu - video:

 

Kasjauns.lv/Foto: AFP/LETA, EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Apprecējies astrologs Kristaps Baņķis
Baisos apstākļos atrastie latviešu vergi ar dzīvi Anglijā ir apmierināti un atpakaļ uz mājām pat netaisās 13
Ķezā iekuļas politiķis, kurš joko par resnām dāmām un vienlaikus strādā Sieviešu vienlīdzības jautājumu komisijā
Skatīt visus komentārus