Artis Ābols sezonas laikā Toljati "Ladu" pārvērta no visas KHL pastarītes par konkurētspējīgu komandu.

Artis Ābols arī nākamsezon trenēs KHL komandu "Lada"

Sports
2016. gada 4. februārī 15:13
Latviešu speciālists Artis Ābols arī nākamajā sezonā būs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Toljati "Lada" galvenais treneris, aģentūrai "TASS" pastāstīja šīs komandas ģenerāldirektors Vladimirs Vdovins.

"Artis turpinās darbu "Lada" galvenā trenera amatā. Strādājam ar minimālu budžetu, tāpēc nav paredzēts finanses ietaupīt vēl vairāk," izteicās Vdovins.

Pašlaik 43 gadus vecais Ābols "Lada" klubam pievienojās pagājušajā vasarā, sākotnēji kļūstot par galvenā trenera Sergeja Svetlova palīgu, taču pēc tam šis speciālists tika atbrīvots no saviem pienākumiem un latvietis tika iecelts par viņa vietas izpildītāju. Savukārt pagājušā gada novembrī Ābols oficiāli tika iecelts par Toljati kluba galveno treneri.

Lai gan sezonas sākums "Lada" klubam bija neveiksmīgs, tas atkopās un uzlaboja savas pozīcijas KHL kopvērtējumā. Šobrīd Toljati vienība Austrumu konferences kopvērtējumā ar 57 spēlēs izcīnītiem 67 punktiem ieņem 12.vietu, taču jau zaudējusi izredzes iekļūt Gagarina kausa izcīņā.

Līdz regulārās sezonas beigām "Lada" vienībai atlicis aizvadīt trīs spēles.

Kā zināms, "Lada" komandas pamatvārtsargs pašlaik ir latvietis Edgars Masaļskis.

Pirms tam Ābols septiņas sezonas bija Latvijas komandas Rīgas "Dinamo" treneru kolektīvā, pēdējo pusotru gadu būdams šīs vienības galvenais treneris.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Modes nedēļā Maskavā tērpus demonstrē modeles ratiņkrēslos 0
  • Aktierim Ivaram Pugam 57 gados ģimenes pieaugums 0
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 29