Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Krišjānis Caune: "Šīs sacensības man nācās saskaņot ar savu darba devēju, un esmu pateicīgs par atbalstu. Šobrīd jūtu lielu uzticību sev gan no komandas, gan no Tonija Gardemeistera, un es darīšu visu, lai sacensībās pierādītu, ka bija vērts man uzticēties."

Krišjānis Caune rallijreidā Krievijā startēs vienā ekipāžā ar slaveno Toniju Gardemeisteru

Citi sporta veidi
2016. gada 9. februārī 14:15 2016. gada 9. februārī 14:15
Latvijas autosportists Krišjānis Caune šomēnes Krievijā gaidāmajā pasaules čempionāta posmā rallijreidā startēs vienā ekipāžā ar kādreiz slaveno somu rallija braucēju Toniju Gardemeisteru, informēja Caunes pārstāve Laura Freimane.

Sacensības "Baja Russia - Northen Forest" no 20. līdz 22.februārim notiks Krievijā, Karēlijas republikā. Šīs ir vienīgās čempionāta sacensības, kas norisinās ziemas apstākļos.

Caune kopā ar 2005.gadā pasaules autorallija čempionātā (WRC) ceturto vienu izcīnījušo Gardemeisteru pārstāvēs "Re Autoclub" komandu no Latvijas. Ekipāža sacensībās startēs ar T1 klases "Mitsubishi MPR 107" automašīnu.

Savā WRC karjerā Gardemeisters sešas reizes kāpa uz goda pjedestāla, bet 2012.gadā sāka startēt rallijreida sacensībās, turklāt pārstāvēja tieši "Re Autoclub". Tiesa, rallijreidā "Zīda ceļš", startējot ekipāžā ar latviešu stūrmani Agri Pētersonu, soms guva nopietnu muguras traumu, tāpēc pilnvērtīgi viņš sacensībās atgriezīsies tikai šogad.

"Kad komanda man izteica piedāvājumu, sākotnēji to neuztvēru nopietni. Pēc pāris minūtēm, turpinot sarunu, sapratu - viņi nejoko," izteicies Caune. "Šīs sacensības man nācās saskaņot ar savu darba devēju, un esmu pateicīgs par atbalstu. Šobrīd jūtu lielu uzticību sev gan no komandas, gan no Tonija Gardemeistera, un es darīšu visu, lai sacensībās pierādītu, ka bija vērts man uzticēties."

"Esmu braucis ziemā, tas nebūs nekas jauns. Tomēr pēc muguras traumas neesmu piedalījies nopietnās sacensībās. Šī būs pirmā reize pēc atgriešanās. Esmu fiziski gatavs, būšu ātrs, lai būtu labs rezultāts, bet neskriešu kā traks," teicis soms. "Domāju, ka šīs sacensības būs labs ieguvums gan man, gan Latvijas komandai."

Pēc organizatoru sniegtās informācijas sacensībās piedalīsies vēl viens Latvijas sportists - Māris Neikšāns brauks ekipāžā ar krievu Antonu Nikolajevu.

"Re Autoclub" ir Latvijas autosporta komanda ar vairāk kā 20 gadus ilgu sacensību pieredzi.

LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Pentagons apmaksā dzimuma maiņu: kāds kājnieks par valsts naudu kļuvis par sievieti 18
Kāpēc lidmašīnā labāk nepasūtīt veģetāru ēdienu: pasažieru drausmā pieredze 9
Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 1
Pievienot komentāru