66 gadus vecais Maiks Kīnans pagaidām vēl nekomentē iespējas kļūt par galveno treneri hokeja komandai Ķīnā.

Kīnans varētu kļūt par KHL jaunizveidotā Ķīnas kluba galveno treneri

Hokejs
2016. gada 11. februārī 17:22 2016. gada 11. februārī 17:22
Kanādietis Maiks Kīnans, kurš šobrīd darbojas kā Magņitogorskas "Metallurg" prezidenta padomnieks hokeja attīstības jautājumos, varētu kļūt par jaunizveidota Ķīnas kluba galveno treneri, ceturtdien vēsta "Sport Ekspress".

Darbs pie Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Ķīnā izveides notiek. Novembrī KHL direktoru padomes priekšsēdētājs Genādijs Timčenko ziņoja, ka Āzijas lielvalsts klubs varētu iesaistīties līgā sākot jau ar nākamo sezonu.

66 gadus vecais Kīnans pagaidām vēl nekomentē iespējas kļūt par galveno treneri hokeja komandai Ķīnā. "Paskatīsimies, kas notiks nākotnē," viņš sacīja atbildot uz mediju jautājumu cik interesants viņam būtu šāds darbs.

Nacionālajā hokeja līgā Kīnans no 1984. līdz 2009. gadam strādājis ar astoņiem klubiem un 1994. gadā līdz uzvarai Stenlija kausa izcīņā aizveda Ņujorkas "Rangers". Kopš 2013. gada viņš darbojas Krievijā un 2014. gadā Magņitogorskas "Metallurg" izcīnīja Gagarina kausu kļūstot par pirmo treneri, kura komandas spējušas iegūt šīs abas balvas.

BNS/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
"Basketbolisti mūsdienās ir tik jūtīgi..." - bijusī "Knicks" zvaigzne uzskata, ka Porziņģis kļūdījies 9
Nodokļa parāda dēļ atsavina vienīgo īpašumu. Tikmēr Arniku no Mežaparka tā apmērs dzen šausmās 30
Pievienot komentāru