Freimanis pret CSKA samet 20 punktus, "Kalev" pārliecinoši zaudē
Freimanis trāpīja desmit no 16 divpunktu metieniem.
2016. gada 22. februāris, 20:35

Latvijas basketbolista Rolanda Freimaņa 20 gūtie punkti pirmdien neglāba Igaunijas komandu Tallinas "Kalev" no zaudējuma VTB Vienotās līgas mačā ar rezultātu 78:105 (14:22, 26:26, 19:26, 19:31) pret Krievijas grandu Maskavas CSKA.

Freimanis šajā mačā laukumā pavadīja teju visu spēli - 35 minūtes un 22 sekundes, trāpīja desmit no 16 divpunktu metieniem, nerealizēja vienu tālmetienu, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un pieļāva vienu kļūdu.

"Kalev" rindās par Freimani rezultatīvāks bija vien amerikānis Moriss Karijs, kurš guva 23 punktus un izdarīja deviņas rezultatīvas piespēles.

CSKA sastāvā 17 punktus guva Nando de Kolo, bet 12 sameta Džo Frīlends.

Pēc pirmā puslaika "Kalev" bija iedzinējos ar astoņu punktu starpību, taču spēles otrajā daļā CSKA apliecināja savu pārākumu, galā izcīnot pārliecinošu uzvaru.

Vēl tikai piektdien Freimanis ar "Kalev" viesojās Latvijā, pārspējot "VEF Rīga" komandu ar 84:75. Šajā spēlē Igaunijas klubu pārstāvošais latviešu basketbolists guva 17 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

Vienotās līgas kopvērtējumā CSKA ir līdere ar 22 uzvarām 23 mačos, savukārt "Kalev" ar sešiem panākumiem 20 spēlēs atrodas 12.pozīcijā starp 16 komandām.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA