Karro gūtais savainojums ir nopietns, jo motosportistam ir plānota ceļgala operācija, pēc kuras būs vairākus mēnešus ilga atlabšana.

Motokrosista Karro neveiksmes turpinās. Nopietni traumējis ceļgalu, nepieciešama operācija 7

Sports
2016. gada 22. februārī 23:15
Latvijas motokrosa braucējs Matīss Karro gatavojoties jaunajai sezonai ir guvis ceļgala traumu, kuras dēļ vairākus mēnešus nevarēs startēt sacensībās, tostarp pasaules čempionāta posmos, vēsta portāls "motocrossplanet.nl".

Kā zināms, Karro pērnā gada novembrī noslēdza līgumu ar "24MX Honda" komandu, kuras rindās pēc gada pārtraukuma gatavojās atgriezties pasaules čempionātā MXGP klasē, kur pirmais posms notiks šīs nedēļas beigās Losalas trasē, Katarā.

Karro gūtais savainojums ir nopietns, jo motosportistam ir plānota ceļgala operācija, pēc kuras būs vairākus mēnešus ilga atlabšana. Tāpat traumu guvis arī otrs "24MX Honda" komandas braucējs Kens de Dikers, tāpēc vienībai šobrīd nav braucēju, kuri varētu startēt pasaules čempionāta pirmajā posmā.

Karro šī nav pirmā reize, kad smagas traumas dēļ nāksies ilgstoši ārstēties. Pērn februāra sākumā viņš treniņā savainoja ceļgala krusteniskās saites, bet trasē atgriezās maija sākumā. Tāpat viņam vairākus pasaules čempionāta posmus plaukstas locītavas traumas dēļ nācās izlaist 2013.gada sezonā.

Pasaules čempionātā šosezon paredzēti 18 posmi, no kuriem sestais 1.maijā risināsies Ķegumā, kur tiks aizvadīta Latvijas "Grand Prix" izcīņa. Šosezon otro pilno sezonu pasaules čempionāta MX2 klasē aizvadīs pērnā gada šīs klases pasaules vicečempions Pauls Jonass.

Iepriekšējā sezonā Karro pārstāvēja Anglijas komandu "MVR-D Honda", ar kuru piedalījās MX2 klasē sacensībās Lielbritānijā un Baltijā, bet sacensībās Latvijā viņš pārstāvēja "MX Moduls" komandu. Pērn pasaules čempionāta posmos Karro nestartēja.

Savukārt 2014.gadā viņš aizvadīja veiksmīgāko sezonu karjerā, jo latviešu braucējs pasaules čempionātā prestižākās MXGP klases kopvērtējumā izcīnīja augsto 13.vietu. Tikmēr Anglijas motokrosa čempionātā Karro pirmo reizi karjerā kļuva par čempionu MX2 klasē.

Karro "MVR-D Honda" komandā startēja no 2009. līdz 2011.gadam, braucot pasaules čempionāta MX2 klasē. Pēc tam 2012.gadā sportists brauca citā Anglijas vienībā, ar tagadējo nosaukumu "Wilvo Forkrent KTM", kur aizvadīja trīs sezonas.

Tāpat Karro 2008.gadā kļuva par pasaules junioru čempionu 125 kubikcentimetru klasē. Motobraucējs ir arī deviņkārtējs Latvijas motokrosa čempions dažādās ieskaišu klasēs.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Melānija un Donalds guļ atsevišķās istabās? Trampu pārstāvji komentē skandalozos izteikumus 27
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 29
  • Divi beļģi Vecrīgā norauj Latvijas karogu un pārlauž tam kātu. VIDEO 33