Daugaviņa pārstāvētā "Torpedo" bez trenera Skudras uz soliņa uzveic Kuldu un "Jokerit"
Kaspars Daugaviņš šajā mačā laukumā bija 18 minūtes un 26 sekundes.
2016. gada 25. februāris, 21:22

Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Ņižņijnovgorodas "Torpedo" ceturtdien Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē uzveica aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Somijas komandu Helsinku "Jokerit".

"Torpedo" savā laukumā bija pārāki ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0), sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Kā zināms, KHL Disciplinārā komiteja par tiesnešu, tostarp arī latvieša Eduarda Odiņa, apvainošanu un nesportisku uzvedību piesprieda vienas spēles diskvalifikāciju "Torpedo" komandas galvenajam trenerim Pēterim Skudram, kura pienākumus ceturtdien pildīja Ģirts Ankipāns.

Vienīgos vārtus "Torpedo" labā guva Artjoms Aļajevs, kurš, laukumā esot arī Daugaviņam, mača devītajā minūtē pielaboja komandas biedra Maksima Osipva metienu.

Aizvadītais mačs izvērtās ar abpusējiem asumiem un noraidījumiem, abām komandām kopā nopelnot 48 soda minūtes.

Lielisku sniegumu "Torpedo" vārtos demonstrēja vārtsargs Iļja Proskurjakovs, kurš atvairīja 31 pretinieku mesto ripu.

Daugaviņš šajā mačā laukumā bija 18 minūtes un 26 sekundes. Šajā laikā latvietis izdarīja trīs metienus pa "Jokerit" vārtiem, uzvarēja piecos no sešiem iemetieniem, bloķēja vienu metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Tikmēr Kulda uz ledus pavadīja 16 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem.

Arī nākamā spēle notiks Ņižņijnovgorodā. Regulārajā sezonā "Jokerit" komanda kā savas divīzijas uzvarētāja ieņēma otro vietu Rietumu konferencē, bet "Torpedo" palika septītajā vietā.

Citā Rietumu konferences ceturtdaļfināla mačā Maskavas "Dinamo", kam traumas dēļ šosezon vairs nevar palīdzēt latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, ar 3:0 (1:0, 0:0, 1:0) savu skatītāju priekšā uzveica "Soči" vienību, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0.

Mača rezultātu pirmā perioda nogalē atklāja maskavietis Iļja Šipovs, bet trešās trešdaļas pēdējās četrās minūtēs ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Anseļs Gaļimovs.

Aleksandrs Jerjomenko "Dinamo" vārtos tvēra visas 23 "Soči" hokejistu mestās ripas.

Tāpat uzvaru Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē izcīnīja čempione Sanktpēterburgas SKA, kas savā laukumā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja Jaroslavļas "Lokomotiv", kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs. Sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-1 vadībā atrodas SKA.

SKA rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Sergejs Širokovs, Maksims Čudinovs un Vadims Šipačovs, kuram pēc Iļjas Kovaļčuka atskaitīšanas piešķirti komandas kapteiņa uzpleči.

Lielisko vārtsargu dienu turpināja SKA somu vārtu vīrs Miko Koskinens, kurš atvairīja visas 29 "Lokomotiv" spēlētāju mestās ripas.

Jau vēstīts, ka Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" Gagarina kausam nespēja kvalificēties otro gadu pēc kārtas. Tāpat vienība izslēgšanas spēlēs nav iekļuvusi jau trešo reizi pēdējo četru gadu laikā.

LETA/ Foto: Ieva Čīka/ LETA