Pludmales volejbolists Jānis Šmēdiņš (no kreisās), šķēpmetēja Madara Palameika un septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa.

LOK programma "Top 50" sāk 15 sportistu atbalstu. gatavojoties Riodežaneiro

Sports
2016. gada 3. martā 15:49
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) sportistu atbalsta programma “TOP 50 – mūsu medaļas Latvijai” nodrošinās papildus finansiālu atbalstu Latvijas talantīgākajiem sportistiem ceļā uz godalgotām vietām starptautiskās sacensībās un olimpiskajās spēlēs.

LOK Izpildkomitejas 1.marta sēdē tika apstiprināts “TOP 50” 2016.gadā atbalstāmo sportistu saraksts un līdzfinansējuma apjoms, kas katram sportistam paredz līdzfinansējumu 10 000 EUR apmērā. Sarakstā ir iekļauti 15 vasaras sporta veidu pārstāvji, kuri ir kvalificējušies Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm vai ir potenciāli komandas dalībnieki, jo atrodas augstās vietās pasaules rangos, kas ir Olimpisko spēļu kvalifikācijas normatīvi, bet kvalifikācijas termiņš vēl nav noslēdzies.

“Sportistu izvēli veicām vērtējot sportiskos rezultātus, motivāciju un veselības stāvokli, jo visi šie sportisti ir savu sporta veidu līderi un tiem visiem piemīt potenciāls iekļūt Olimpisko spēļu fināla sacensībās savos sporta veidos”, izsakās LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.

Uz līdzfinansējumu varēs pretendēt arī citi sportisti, kuri būs izpildījuši Riodežaneiro Olimpisko spēļu kvalifikācijas normatīvu.

Programma “TOP 50” tika izveidota pagājušajā gadā, lai nodrošinātu visus nepieciešamos apstākļus sportistu sagatavošanās procesam ceļā uz Olimpiskajām spēlēm, kā rezultātā tiktu izcīnītas Olimpiskās medaļas.

  Programmas "TOP 50" sportistu saraksts


Kasjauns.lv/Foto: Ieva Lūka/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Tikai 10 km no Ukrainas robežas izvietoti desmitiem krievu tanku 16
  • Grūst Labklājības un Ekonomikas ministrijas ēkas: sienas sapuvušas, apmetums krīt uz galvas 18
  • Fotogrāfs, kurš nobildēja lakatā tērpto sievieti uz tilta: "Viņa bija šausmās!" 17