Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Savickis par fārmklubu ideju: "Tas varētu sakārtot visu hokeja sistēmu gan Krievijā, gan citās valstīs, kuras ir pārstāvētas KHL."

Savickis sola, ka Rīgas "Dinamo" būšot komanda KHL dublieru čempionātā

Hokejs
2016. gada 21. martā 16:22 2016. gada 21. martā 16:22
Rīgas "Dinamo" ar savu komandu izmantos iespēju piedalīties pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Direktoru padomes piedāvātajā KHL klubu jaunizveidotajā dublieru komandu čempionātā, apstiprināja "Dinamo" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

"Piedalīsimies. Mums būs komanda šajā līgā. ''Dinamo'' sistēmā jau kā fārmklubs ir "Liepāja". Domāju, ka ar šo klubu arī runāsim. Patlaban ir zināms, ka šajā dublieru līgā pieteikušās 18 komandas, kurām būs jāizpilda arī noteiktas prasības, bet var būt vēl vairāk komandu, pat 22," sacīja Savickis, kurš uzsvēra, ka šādas līgas izveidošana būtu vērtīga hokejistu izaugsmē un svarīgs posms kluba piramīdas veidošanā.

Savukārt KHL preses dienesta izplatītajā relīzē Savickis pauž, ka "spēlētājiem, kuri būs labi parādījuši sevi otrajā komandā, būs iespēja iekļūt galvenajā komandā".

"Tas varētu sakārtot visu hokeja sistēmu gan Krievijā, gan citās valstīs, kuras ir pārstāvētas KHL," pauda Savickis.

KHL Direktoru padome pirmdien apstiprināja pamata noteikumus KHL klubu otro komandu čempionātam sākot no 2016./17. gada sezonas, kas tiks dēvēts par hokeja premjerlīgu. Tuvākajā laikā tiks apspriests, kā slēgt līgumus ar šo komandu spēlētājiem.

Vēl viens Rīgas "Dinamo" sistēmā esošs klubs - HK "Rīga" startē Krievijas Jaunatnes līgas (MHL) čempionātā.

BNS/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 16
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Pievienot komentāru