PSV pēc uzvaras pār "Ajax" 24. reizi uzvar Nīderlandes futbola čempionātā
PSV futbolisti līksmo par panākumu.
2018. gada 16. aprīlis, 12:52

Gastona Pereiro, Lūka de Jonga un Stīvena Bergvijna gūtie vārti svētdien nodrošināja Einhovenas PSV komandai uzvaru ar 3:0 (2:0) pār Amsterdamas "Ajax", kā arī 24.Nīderlandes futbola čempionu titulu.

PSV jau pirmajā puslaikā panāca divu vārtu pārsvaru, bet 54.minūtē panāca arī graujošo 3:0.

"Ajax", kura pirms šīs spēles no Eindhovenas vienības atpalika par septiņiem punktiem, spēli pabeidza deviņu vīru sastāvā, jo mača beigās trīs minūšu laikā no laukuma tika noraidīti Nikolass Tagliafiko un Sīms de Jongs.

Līdz ar to Nīderlandes čempioni noskaidrojās trīs spēļu kārtas pirms turnīra beigām.

Kopvērtējumā PSV ir 80 punkti 31 mačā, kamēr "Ajax" atpaliek par desmit punktiem un līderi vairs nevar noķert. Tikmēr trešā ar 65 punktiem ir Alkmāras AZ.

"Ajax" par Nīderlandes čempioni ir kļuvusi 33 reizes, taču pēdējo no tām 2014.gadā, kamēr PSV pēdējās četrās sezonās čempionu kausu ieguvusi trīs reizes.

Pērn par Nīderlandes čempioni kļuva Roterdamas "Feyenoord", kas ar 57 punktiem ir kopvērtējuma ceturtajā vietā.