Latviešu derbijā Itālijā Bertāns pārspēj Siliņu
Dairis Bertāns komandas uzvarā guva 9 punktus.
2018. gada 17. marts, 21:33

Latvijas basketbolists Dairis Bertāns sestdien guva deviņus punktus, palīdzot Milānas "EA7 Emporio Armani" vienībai izcīnīt pārspēt Trento "Dolomiti Energia" vienību, kuras rindās septiņus punktus guva Ojārs Siliņš.

Milānas basketbolisti savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 88:80 (18:20, 20:16, 23:25, 27:19).

Bertāns šajā spēlē laukumā bija 14 minūtes, kuru laikā iemeta trīs no četriem tālmetieniem, bet aizmeta garām savus abus divpunktu metienus.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, četras reizes pārkāpa noteikumus un tika pie diviem efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Siliņš 35 minūtēs iemeta vienu no pieciem tālmetieniem, savu vienīgo divpunktu metienu un abus soda metienus.

Viņam šajā spēlē arī divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viens izprovocēts noteikumu pārkāpums, viens bloķēts metiens un seši efektivitātes koeficienta punkti.

A sērijas kopvērtējumā Milānas "EA7 Emporio Armani" vienība ar 17 uzvarām 22 spēlēs ir līderpozīcijā, kamēr "Dolomiti Energia" ar 11 panākumiem ir devītajā pozīcijā, bet tāda pati bilance ir trim augstāk esošām komandām.