Dikeulaka ar 19 punktiem kaldina komandas uzvaru Polijas čempionāta mačā
Ar 19 punktiem un efektivitātes koeficientu 27 Elīna Dikeulaka bija rezultatīvākā savā komandā.
2018. gada 17. marts, 21:49

Latvijas izlases basketboliste Elīna Dikeulaka sestdien guva 19 punktus Polijas čempionāta spēlē, kaldinot Vroclavas "Šlenza" komandas uzvaru.

Vroclavas basketbolistes viesos ar rezultātu 86:72 (29:21, 21:18, 16:14, 20:19) pārspēja Gožovas "InvestInTheWest AJP".

Dikeulaka šajā spēlē laukumā pavadīja 30 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā iemeta piecus no desmit tālmetieniem un abus divpunktu metienus.

Tāpat viņa izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, veica piecas rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu un izprovocēja vienu noteikumu.

Ar 19 punktiem un efektivitātes koeficientu 27 Dikeulaka bija rezultatīvākā savā komandā.

Tikmēr Kristīne Vītola guva astoņas punktus, bet neglāba Gdiņas "Basket 90" komandu, kuras galvenais treneris ir latvietis Gundars Vētra, no zaudējuma.

Gdiņas vienība savā laukumā ar 83:89 (24:15, 23:22, 22:28, 14:24) atzina Toruņas "Energa" pārākumu.

Vītola šajā duelī nospēlēja 33 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no deviņiem divpunktu metieniem, bet aizmeta garām trīs tālmetienus.

Viņa arī izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, divas reizes kļūdījās, tika pie trim piezīmēm un izprovocēja trīs noteikumu pārkāpumus, iekrādama 16 efektivitātes koeficienta punktus.

Polijas čempionāta kopvērtējumā līdere ar 18 uzvarām 21 mačā ir Bidgoščas "Artego" komanda, kamēr pa 17 panākumiem ir Krakovas "Wisla Can-Pack" un Šlenza" vienībām, bet "Basket 90" ar 11 uzvarām ir septītajā pozīcijā.