Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Roberto Puķītis šogad Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas medaļu 1000 metru distancē. (Foto: EPA/LETA)

Olimpiskais šorttrekists Roberto Puķītis vairs nestartēs zem Latvijas karoga 126

Citi sporta veidi
12. martā 23:24 2018. gada 12. martā 23:24
Jauns.lv / LETA
Divās olimpiskajās spēlēs startējušais Latvijas šorttrekists Roberto Puķītis pirmdien paziņoja, ka turpmāk vairs nepārstāvēs savu dzimteni, jo viņam esot divi piedāvājumi no citām valstīm, vienu no tiem latvietim pieņemot.

"Pēc smaga lēmuma paziņoju, ka 1000 metru distance bija pēdējā, kurā startēju zem Latvijas karoga. Paldies, Latvija, par visu. Jauni izaicinājumi," savā "Facebook" profilā pirmdien rakstīja Puķītis.

Savukārt aģentūrai LETA viņš norādīja, ka sportista valsts piederību mainīs, jo viņam ir interešu konflikts ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentu Aldonu Vrubļevski, kā arī ar Latvijas šorttreka treneri Evitu Krievāni.

Puķītis sarakstē ar aģentūru LETA norādīja, ka viņš ir labākais Latvijas šorttrekists, bet konflikta dēļ ar Krievāni nav bijis Latvijas stafetes komandā Eiropas čempionātā.

Viņam esot divi piedāvājumi pārstāvēt citas valstis, no kurām viena ir Itālija, bet otru viņš atteicās nosaukt, sakot, ka gala lēmumu pieņems aprīlī.

Saistītās ziņas

Smagas veselības problēmas, atkarība un tuvinieku nāve: mūsu sportistu sūrais ceļš līdz olimpiskajām spēlēm 18
Šorttrekistam Roberto Puķītim fotofinišā pietrūkst dažu centimetru, lai iekļūtu 1000 metru pusfinālā 2
Roberto Puķītis 1500 metros šorttrekā izcīna augsto 11. vietu 7

Puķītis savu olimpisko debiju piedzīvoja 2014.gadā Sočos, pēc tam uz kādu laiku pazūdod no sacensību aprites. Sportists gan pēcāk neslēpa, ka cīnījies ar atkarību no azartspēlēm, kas gandrīz sagrāva viņa sportista karjeru.

Februārī Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Puķītis bija 11.vietā 1000 un 1500 metru distancēs. Dienvidkorejā startēja arī Roberts Zvejnieks, kurš bija desmitais 500 metros un 15.vietā 1000 metru distancē.

Citi šobrīd lasa

Parāda dēļ no mājas Jūrmalā izliek māti un viņas neredzīgo dēlu 11
Kleita par 200 000 eiro, uz skatuves Galkins, Baskovs un "Ļeņingrad" - krievu miljardiera meita kāzas nosvin ar vērienu 28
"Tevi mājās dēls gaida..." Policisti Vecrīgā nesekmīgi mēģina pierunāt dzērušu motociklistu nebraukt 12
Skatīt visus komentārus

Щенок с отрубленными лапами и хвостом поднял всю страну 2

Орбакайте показала редкий снимок первого мужа Пугачевой