Kad 2014.gada janvārī No Džinkjū tika veikta operācija elkonim, ārsti atklāja 13 centimetrus garu ļaundabīgu audzēju viņa kreisajā plecā.

Pēc cīņas ar vēzi 23 gadu vecumā miris pasaules rekordists šorttrekā 2

Sporta zvaigznes
2016. gada 4. aprīlī 11:26 2016. gada 4. aprīlī 11:26
Pēc ilgstošas cīņas ar vēzi 23 gadu vecumā miris Dienvidkorejas šorttrekists No Džinkjū, kuram joprojām pieder pasaules rekords.

Kā sociālajā tīklā "Facebook" paziņojusi sportista māsa, viņš miris svētdienas vakarā.

No Džinkjū 2011.gadā 18 gadu vecumā triumfēja pasaules čempionātā absolūtajā ieskaitē, kā arī tajā pašā gadā sasniedza pasaules rekordus 1500 un 3000 metru distancēs, kas joprojām nav pārspēti.

2013.gadā sportistam tika diagnosticēts labdabīgs audzējs, tomēr viņš atlika operāciju, lai varētu piedalīties 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs. Mērķi gan izpildīt neizdevās, jo pirms sacensībām viņš treniņā salauza elkoni.

Kad 2014.gada janvārī No Džinkjū tika veikta operācija elkonim, ārsti atklāja 13 centimetrus garu ļaundabīgu audzēju viņa kreisajā plecā.

Līdzjūtību No Džinkjū tuviniekiem izteikušas daudzas lielākās pasaules šorttreka zvaigznes, ieskaitot Latvijas sportistu Haraldu Silovu, kurš karjeru sāka šajā sporta veidā, bet pašlaik pievērsies ātrslidošanai. Kā izteicies Silovs, Dienvidkorejas sportista ģimene un draugi "zaudējuši lielu talantu un cilvēcisku dvēseli".

LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Nevainīga jaunā drona testēšana izvēršas par īstu trilleri
Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 89
Laika prognoze svētdienai
Pievienot komentāru