Kad 2014.gada janvārī No Džinkjū tika veikta operācija elkonim, ārsti atklāja 13 centimetrus garu ļaundabīgu audzēju viņa kreisajā plecā.

Pēc cīņas ar vēzi 23 gadu vecumā miris pasaules rekordists šorttrekā 2

Sports
2016. gada 4. aprīlī 11:26
Pēc ilgstošas cīņas ar vēzi 23 gadu vecumā miris Dienvidkorejas šorttrekists No Džinkjū, kuram joprojām pieder pasaules rekords.

Kā sociālajā tīklā "Facebook" paziņojusi sportista māsa, viņš miris svētdienas vakarā.

No Džinkjū 2011.gadā 18 gadu vecumā triumfēja pasaules čempionātā absolūtajā ieskaitē, kā arī tajā pašā gadā sasniedza pasaules rekordus 1500 un 3000 metru distancēs, kas joprojām nav pārspēti.

2013.gadā sportistam tika diagnosticēts labdabīgs audzējs, tomēr viņš atlika operāciju, lai varētu piedalīties 2014.gada Soču olimpiskajās spēlēs. Mērķi gan izpildīt neizdevās, jo pirms sacensībām viņš treniņā salauza elkoni.

Kad 2014.gada janvārī No Džinkjū tika veikta operācija elkonim, ārsti atklāja 13 centimetrus garu ļaundabīgu audzēju viņa kreisajā plecā.

Līdzjūtību No Džinkjū tuviniekiem izteikušas daudzas lielākās pasaules šorttreka zvaigznes, ieskaitot Latvijas sportistu Haraldu Silovu, kurš karjeru sāka šajā sporta veidā, bet pašlaik pievērsies ātrslidošanai. Kā izteicies Silovs, Dienvidkorejas sportista ģimene un draugi "zaudējuši lielu talantu un cilvēcisku dvēseli".

LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Grima māksliniece no Krievijas pārvērš sievietes līdz nepazīšanai 33
  • Čikāgā mūžībā pavadīts Alberts Legzdiņš 19
  • Arvien vairāk vecāku sūdzas par sliktu izturēšanos pret bērniem dārziņos 30