Kurumi Nara: "Es centīšos būt vislabākajā formā un uzvarēt nākamajā mačā."

Japāņu tenisiste Kurumi Nara ierodas uz turnīru nepareizā ASV pilsētā

Sports
2016. gada 5. aprīlī 17:49
Japāņu tenisiste Kurumi Nara sestdien tā vietā, lai aizlidotu uz turnīru Čārlstonā, Dienvidkarolīnas štatā, ieradusies Čārlstonā, Rietumvirdžīnijas štatā, kas atrodas 640 kilometrus uz ziemeļiem no sacensību vietas.

Treneris lidojuma laikā sapratis, ka izvēlēts nepareizais galamērķis, atzina Nara.

"Jūs neticēsiet, kas notika," viņa rakstīja savā blogā. "Mans treneris Nacuki [Harada] iekliedzās: "Ko? Man šķiet, ka lidojam uz nepareizo pilsētu!" Tas nudien ir kaitinoši, ka divām lidostām ir viens un tas pats nosaukums!"

Pašlaik WTA ranga 84.vietā esošā Nara lidoja no Ospri, Floridas štatā, kur pagājušajā nedēļā spēlēja ITF turnīrā. Lidojums bija ar pārsēšanos Atlantā, Džordžijas štatā.

"Man nevajadzētu smieties, bet tas bija smieklīgi," atzina Nara, kura pagājušajā mēnesī Indianvelsas WTA "Premier" sērijas turnīrā negaidīti uzveica pieredzējušo amerikānieti Venusu Viljamsu. "Ja kādu laiku neveicas, tad drīz notiks labas lietas. Mēs nopirksim jaunu biļeti, atgriezīsimies Atlantā un mēģināsim vēlreiz."

"Es centīšos būt vislabākajā formā un uzvarēt nākamajā mačā," viņa piebilda.

Nara nav vienīgā spēlētāja, kura sajaukusi lidmašīnas reisus. 2011.gadā serbu tenisiste Bojana Jovanovski aizlidoja uz Kārlsbādu, Ņūmeksikas štatā, kaut arī patiesībā viņai bija jānokļūst Kārlsbādā, Kalifornijas štatā. Viņa turnīra vietā ieradās tikai pusstundu pirms spēles ar itālieti Robertu Vinči, kurā zaudēja.

LETA/Foto: EPA/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 25
  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 3
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 14