2018. gada 19. janvāris, 09:47

Girgensonam četri spēka paņēmieni "Sabres" kārtējā zaudējumā

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda ceturtdien cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

"Sabres" viesos ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) piekāpās Ņujorkas "Rangers" hokejistiem, ciešot sesto zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs.

Bufalo hokejisti šajā mačā pēc nonākšanas iedzinējos trīs reizes panāca neizšķirtu, tomēr ceturto reizi neatspēlējās un cieta zaudējumu.

Pirmajā periodā uz "Rangers" uzbrucēja Rika Neša otrajā minūtē gūtajiem vārtiem ar precīzu metienu atbildēja Kails Okposo, kurš bija precīzs pusotru minūti pirms trešdaļas beigām. Otrās trešdaļas devītajā minūtē Džonatans Teners Millers vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, bet deviņas minūtes vēlāk Džastins Falks izlīdzināja rezultātu.

Trešā perioda septītajā minūtē savus otros vārtus mačā guva Nešs, bet "Sabres" vēlreiz panāca izlīdzinājumu, piecas minūtes pirms pamatlaika beigām precīzi metot Rasmusam Ristolainenam. Tiesa, 63 sekundes vēlāk "Rangers" uzbrucējs Pāvels Bučņevičs panāca 4:3 "Rangers" labā, "Sabres" komandai vairs neatspēlējoties un ciešot zaudējumu.

"Sabres" šis bija pirmais mačs pēc nedēļu ilga pārtraukuma.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 15 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus, zaudēja vienu ripu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Girgensons šosezon 40 spēlēs guvis trīs vārtus, veicis četras rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -5.

Bufalo klubs ar 31 punktu 45 spēlēs saglabā pēdējo, 16.vietu Austrumu konferencē, bet "Rangers" ar 53 punktiem 46 cīņās ir astotā. Visas līgas ieskaitē "Sabres" apsteidz vienīgi Arizonas "Coyotes" komandu, kas tikusi pie 29 punktiem.

"Sabres" nākamo maču aizvadīs sestdien, kad plkst.20 pēc Latvijas laika savā laukumā tiksies ar Dalasas "Stars".

Girgensons NHL aizvada savu piekto sezonu, taču iepriekšējās četrās "Sabres" izslēgšanas turnīrā netika.