Aleksandrovs gan ir ieguvis bēdīgu slavu ar saviem skarbajiem izteicieniem.

Krievijā jaunie hokejisti piekauj treneri komandas vakariņu laikā 16

Sports
2016. gada 19. aprīlī 11:07
Sezonu jau noslēgušās Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) otrās divīzijas komandas "Krasnojarskije risji" spēlētāji vakariņu laikā piektdien piekāvuši komandas galveno treneri Igoru Aleksandrovu, vēsta ''sovsport.ru''.

Savas uzrunas laikā Aleksandrovs diezgan asi pauda kritiku klātesošajiem par aizvadīto sezonu uz ko rupji sāka iebilst vairāki spēlētāji. Treneris tad aicināja iziet no viesnīcas telpām - ''parunāt''. Saruna gan nav sanākusi, jo 20 gadus vecais uzbrucējs Oļegs Portnovs vairākas reizes iesita trenerim pa seju notriecot to uz zemes. 19 gadus vecais aizsargs Ņikita Bravijs stāvēja blakus.

Nākamajā dienā Aleksandrovs uzrakstīja iesniegumu policijā. Ierosināta krimināllieta, taču ar Aleksandrovu sazinājušies Portnova vecāki, kuri vēlas slēgt šo lietu, ko vēlas panākt arī kluba vadība.

Aleksandrovs gan ir ieguvis bēdīgu slavu ar saviem skarbajiem izteicieniem.

Krasnojarskas komandā izpaužas arī spēlētāju dalīšanās vietējos un iebraucējos, jo 2012. gadā ģērbtuvē pēc spēles tika piekauts spēlētājs, kurš bija ieradies no Čeļabinskas, kam neviens nedevās palīgā.

BNS / Foto: vk.com
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Parisa Hiltone apstiprina, ka atradusi Īsto. FOTO 3
  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 130
  • Grima māksliniece no Krievijas pārvērš sievietes līdz nepazīšanai 30