Aleksandrovs gan ir ieguvis bēdīgu slavu ar saviem skarbajiem izteicieniem.

Krievijā jaunie hokejisti piekauj treneri komandas vakariņu laikā 16

Hokejs
2016. gada 19. aprīlī 11:07 2016. gada 19. aprīlī 11:07
Sezonu jau noslēgušās Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) otrās divīzijas komandas "Krasnojarskije risji" spēlētāji vakariņu laikā piektdien piekāvuši komandas galveno treneri Igoru Aleksandrovu, vēsta ''sovsport.ru''.

Savas uzrunas laikā Aleksandrovs diezgan asi pauda kritiku klātesošajiem par aizvadīto sezonu uz ko rupji sāka iebilst vairāki spēlētāji. Treneris tad aicināja iziet no viesnīcas telpām - ''parunāt''. Saruna gan nav sanākusi, jo 20 gadus vecais uzbrucējs Oļegs Portnovs vairākas reizes iesita trenerim pa seju notriecot to uz zemes. 19 gadus vecais aizsargs Ņikita Bravijs stāvēja blakus.

Nākamajā dienā Aleksandrovs uzrakstīja iesniegumu policijā. Ierosināta krimināllieta, taču ar Aleksandrovu sazinājušies Portnova vecāki, kuri vēlas slēgt šo lietu, ko vēlas panākt arī kluba vadība.

Aleksandrovs gan ir ieguvis bēdīgu slavu ar saviem skarbajiem izteicieniem.

Krasnojarskas komandā izpaužas arī spēlētāju dalīšanās vietējos un iebraucējos, jo 2012. gadā ģērbtuvē pēc spēles tika piekauts spēlētājs, kurš bija ieradies no Čeļabinskas, kam neviens nedevās palīgā.

BNS / Foto: vk.com

Citi šobrīd lasa

Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 12
Latvijā par cilvēkiem ņirgājas - kāpostu brigāde skaidro, kāpēc nebrauks mājās arī pēc Breksita 76
Skatīt visus komentārus