Ķēniņš un Jevpalovs rezultatīvi komandu zaudējumos AHL Kaldera kausa ievadā
Ronalds Ķēniņš Kaldera kausa pirmajā mačā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm.
2016. gada 23. aprīlis, 11:18

Latvijas uzbrucēji Ronalds Ķēniņš un Ņikita Jevpalovs piektdien nospēlēja rezultatīvi Amerikas Hokeja līgas (AHL) izslēgšanas turnīra jeb Kaldera kausa izcīņas pirmajos mačos, tomēr viņu pārstāvētās komandas piedzīvoja zaudējumus.

Ķēniņš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, tomēr Jūtikas "Comets" Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) izbraukumā piekāpās Olbanī "Devils" hokejistiem. Latvietis piedalījās abos savas komandas vārtu guvumos, kuros ar rezultatīviem metieniem izcēlās Džordans Sjubens un Darens Arčibalds.

Šajā mačā Ķēniņš tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Savukārt Jevpalovs guva vārtus, bet Sanhosē "Barracuda" Rietumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā cīņā savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās Ontario "Reign". Jevpalovs trešās trešdaļas septītajā minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1, tomēr četras minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus iemeta Džonijs Brodzinskis.

Jevpalovs mačā veica trīs metienus pa vārtiem un arī dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Zīmīgi, ka Jevpalovs guva "Barracuda" komandas vēsturē pirmos vārtus izslēgšanas turnīrā.

Tikmēr ar uzvaru Austrumu konferences ceturtdaļfināla sēriju iesākusi Riharda Bukarta pārstāvētā Portlendas "Pirates" vienība, kas savā laukumā ar 6:4 (2:1, 1:1, 3:2) pieveica Hēršijas "Bears" spēlētājus. Bukarts, kurš ar komandu noslēdzis amatiera pārbaudes līgumu un līdz šim aizvadījis vienu spēli, piektdienas mačam nebija pieteikts.

Par šīs cīņas pirmo zvaigzni tika nosaukts divus vārtus guvušais kādreizējais Latvijas komandas Rīgas "Dinamo" leģionārs Robs Šremps.

Visas sērijas ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām.

Kā zināms, jau trešdien savu sēriju iesāka Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas "Penguins" komanda, kas izvirzījusies vadībā ar 2-0 pret Providensas "Bruins" vienību.

Kaldera kausa izcīņu nespēja sasniegt vienīgi Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas "Crunch" vienība, tomēr Latvijas vārtsargs pašlaik jau ir pievienojies Tampabejas "Lightning" komandai, kas cīnās Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

LETA/Foto: Vida Press