Ar rokām pa seju. Mamma turpat uz paklāja iekausta savu dēlu pēc zaudējuma džudo cīņā 18

Citi sporta veidi
13. oktobrī 05:35 2017. gada 13. oktobrī 05:35
Kasjauns.lv
Bērnu džudo turnīrs Krievijas pilsētā Borovičos, kas atrodas Novgorodas apgbala austrumu daļā, noslēdzies ar pamatīgu skandālu, jo kāda jaunā cīkstoņa mamma uzvedusies pavisam neadekvāti.

Internetā apskatāms skatītāju nofilmētais video, kurā kāda mamma pagalam noskaišas uz savu mazo dēlu pēc neveiksmes džudo cīņā un turpat uz tatami viņu visu skatītāju, jauno sportistu, tiesnešu un organizatoru acu priekšā iekausta, sitot vairākkārt ar rokām pa seju. To redzot tiesnesis centās aizdzīt prom satrakojušos sievieti, bet viņa metās virsū arī soģim.

Vēlāk izskanējusi neoficiāla versija, ka mammas (fonā zaļganajā džemperī) neadekvātā rīcība sākusies pēc tam, kad dēls tiesnesim parādījis vidējo pirkstu. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Kā ziņo Krievijas kārtībsargājošās iestādes, šobrīd tiek noskaidroti visi notikušā apstākļi.

Kā vēsta portāls Velikij Novgorod, māte esot satrakojusies nevis par dēla zaudējumu, bet viņa nesportisko rīcību. Puisis bija vadībā, bet pašā cīņas izskaņā ar tīru metienu piedzīvoja zaudējumu. Zēns satrakojies un esot parādījis tiesnesim vidējo pirkstu, bet mamma to esot pamanījusi un nolēma dēlu pamatīgi pārmācīt, - pastāstīja džudo trenere Viktorija Čistjakova.

Citi šobrīd lasa

Krāšņā ceremonijā apprecējies aviokatastrofu pārcietušais "Chapecoense" vārtsargs 6
Slavenajam aktierim Armenam Džigarhanjanam draud bēdīgs gals 17
Sinoptiķi brīdina: Latvijai tuvojas ciklons, kas nesīs intensīvu snigšanu 6
Tēmas: Krievija
Skatīt visus komentārus