Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Viktors Tolmačovs bija izcilā Vladislava Tretjaka priekštecis gan Maskavas CSKA, gan PSRS izlasē. (Foto: Vkontakte)

Miesīga meita zvērīgi nogalina PSRS hokeja leģendu Tolmačovu 17

Sporta zvaigznes
2017. gada 25. septembrī 15:31 2017. gada 25. septembrī 15:31
Kasjauns.lv
Maskavā nogalināts bijušais PSRS izlases, Maskavas CSKA un Voskresenskas “Himik” vārtsargs 78 gadus vecais Viktors Tolmačovs. Aizdomās par slepkavību aizturēta viņa meita, vēsta Krievijas mediji.

Incidents notika kādreizējā sportista dzīvoklī. Kā ziņo Krievijas mediji, Viktora Tolmačova meita dzīvojusi uz tēva rēķina viņa vienistabas dzīvoklī un nekur nav strādājusi.

Viktora Tolmačova līķis tika atrasts 24. septembrī, bet pēc izmeklētāju domām negadījums noticis vairāk nekā mēnesi iepriekš.

Vispirms par Tolmačova pazušanu trauksmi cēla sportista bijusī sieva, kura uztraucās, jo kādreizējais hokeja vārtsargs ar nevienu ilgāku laiku nebija sazinājies.

Ierodoties izcilā hokeja vārtsarga dzīvesvietā, policijas darbinieki satika viņa meitu, kura apgalvoja, ka tēvs devies uz Ukrainu, tāpēc ar nevienu vairākas dienas nav sazinājies. Tomēr, apskatot dzīvokli, Viktora Tolmačova līķis tika atrasts uz dīvāna ietīts brezentā.

78 gadus vecā pensionāra meita viņam bija septiņas reizes iedūrusi. Viņa atzina savu vainu noziegumā un atklāja, ka gribējusi atbrīvoties no līķa, tomēr neesot spējusi izdomāt, kā to izdarīt. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas abi esot bieži strīdējušies un tieši kāda konflikta laikā notika arī šis liktenīgais uzbrukums.

Viktora Tolmačova meita šobrīd atrodas ieslodzījumā.

Citi šobrīd lasa

Sirds un smaganu veselība: vai beidzot pierādīta saistība? 1
Ineses Supes dēls izglābj saplosītu vārnu, izmitina to uz balkona un nosauc par Kārli 35
Nogrimstot tūristu laivai, ezerā ASV iet bojā 17 cilvēki 1
Tēmas: Krievija, Maskava
Skatīt visus komentārus

Отец насиловал дочерей, а их мать молилась, вместо того чтобы вызвать полицию

Анастасия Волочкова в Турции: мини-бикини, невероятные шпагаты и "голые" фото