Gudļevskis no rezervistu soliņa noskatās "Lightning" zaudējumu NHL Austrumu konferences finālā
Kristers Gudļevskis Stenlijas kausa izcīņas laikā aktīvi līdzdarbojas Tampabejas "Lightning" treniņos, bet pēdējās divas spēles bijis arī komandas rezerves vārtsargs maču laikā.
2016. gada 17. maijs, 09:33

Tampabejas "Lightning" komanda ar Latvijas vārtsargu Kristeru Gudļevski rezervē pirmdien piedzīvoja zaudējumu spēles pagarinājumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas mačā.

"Lightning" izbraukumā ar rezultātu 2:3 (2:2, 0:0, 0:0, 0:1) mača pagarinājumā zaudēja Pitsburgas "Penguins" komandai, kas sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 1-1.

Gudļevskis šajā mačā bija rezerves vārtsargs aiz krieva Andreja Vasiļevska, kurš atvairīja 35 pretinieku metienus.

"Lightning" pirmā perioda pirmajā pusē nokļuva iedzinējos ar 0:2, kad "Penguins" labā pa reizei vārtus guva Mets Kalens un Fils Kesels. Tomēr trešdaļas beigās "Lightning" hokejisti panāca rezultāta izlīdzinājumu, vārtus gūstot Antonam Strolmanam un Džonatanam Druēnam.

Cīņas uzvarētāju nācās noteikt mača papildlaikā, kur jau 40.sekundē vārtus "Penguins" labā guva komandas līderis un kapteinis Sidnijs Krosbijs, kurš gan ar precīzu metienu nebija izcēlies kopš Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas.

Jau ziņots, ka iepriekšējā mača pirmajā periodā savainojumā iedzīvojās "Lightning" pamatvārtsargs Bens Bišops, kura vietā vārtos stājās Vasiļevskis, palīdzot komandai izcīnīt uzvaru ar 3:1. Savukārt Gudļevskis tika pieteikts mačam kā rezerves vārtsargs.

"Lighnting" vēsta, ka Bišopa trauma nav nopietna un viņš "kuru katru dienu" varētu atgriezties ierindā.

Austrumu konferences sērijas trešā spēle paredzēta ceturtdien "Lightning" laukumā.

Jau ziņots, ka Rietumu konferences finālsērijā 1-0 vadībā izvirzījusies Sentluisas "Blues", kas svētdien savā laukumā ar 2:1 pārspēja Sanhosē "Sharks".

Sērijas otrā spēle notiks trešdien "Blues" laukumā.

Kā zināms, Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā "Blues" ar 4-3 pārspēja pagājušās sezonas čempioni Čikāgas "Blackhawks".

LETA/Foto: AP/LETA/Scanpix