Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Latvijas hokeja fani pasaules čempionātā kopumā uzvedušies ļoti kārtīgi.

Pasaules čempionāta laikā Maskavā aizturēts viens Latvijas hokeja fans

Hokejs
2016. gada 24. maijā 12:41 2016. gada 24. maijā 12:41
Pasaules hokeja čempionāta laikā Maskavā pie VTB ledus pils un oficiālajā fanu zonā aizturēti vairāk nekā 100 cilvēki, kuru vidū ir arī viens Latvijas pilsonis.

"Kopā čempionāta norises laikā no 6. līdz 22.maijam aizturēti 104 cilvēki, kuri pārkāpuši kārtības noteikumus," informējusi Maskavas policija, stāstot, ka nopietnākus noziegumus pastrādājuši divi cilvēki. Viens no viņiem aizturēts par hokeja ekipējuma zādzību no čempionāta sponsoriem, bet otrs - par arēnas apmeklētājas somiņas zādzību.

Tikmēr pret Latvijas pilsoni sākta administratīvā lietvedība par atrašanos sporta objektā alkohola reibumā. Par tādu pat iemeslu aizturēti arī divi baltkrievi, tikmēr trīs ukraiņi centušies iekļūt teritorijā ar viltotām akreditācijām, bet viens šveicietis aizturēts par biļešu pārdošanu "no rokas".

Kā zināms, pirms nedēļas Latvijas vēstniecībā Krievijā aģentūrai LETA norādīja, ka Latvijas hokeja līdzjutēji pasaules čempionātā Maskavā uzvedušies ļoti prātīgi un nekādās nepatikšanās ar vietējiem kārtības sargiem nav iekūlušies. Tobrīd konsulārajā daļā bija griezies tikai viens pasaules čempionāta apmeklētājs, kurš Maskavas galvaspilsētā bija ieradies ar savu motociklu, taču ļaundari viņa braucamajam nozaga numurzīmes.

Lielākais Latvijas izlases atbalstītāju skaits bija ieradies uz spēlēm pret Šveici, Dāniju un Kazahstānu, kad Leonīda Beresņeva trenēto komandu vidēji atbalstīja aptuveni 2000 Latvijas izlases fanu. Uz pirmajām trim spēlēm Latvijas līdzjutēju skaits bija krietni mazāks - aptuveni 500 fanu katrā spēlē. Tāpat mazāks līdzjutēju skaits bija arī pēdējā spēlē pret Norvēģiju, kas risinājās pēc divām brīvdienām.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase pasaules čempionātu noslēdza ar ieņemtu 13.vietu, šajā pozīcijā ierindojoties jau otro turnīru pēc kārtas. Septiņās spēlēs komanda izcīnīja tikai vienu uzvaru, taču vēl trīs mačos tika pie viena punkta, zaudējot vai nu papildlaikā, vai pēcspēles metienos.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Monako princese Šarlēna Instagramā parāda mīlīgas savu bērnu bildītes
Dumpinieku Ansis Bērziņu cietumā Čehijā vaino uzbrukumā sargam un vienīgo no visiem pārvadā rokudzelžos 13
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 41
Pievienot komentāru