Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Cilvēki, kas atzinuši, ka baidās no terorisma, pauda, ka Eiropas čempionāta spēļu laikā izvairīsies no uzturēšanās publiskās vietās.

Baidoties no terora aktiem, trešdaļa vāciešu neskatīsies Eiropas futbola čempionātu publiski 10

Sports
2016. gada 8. jūnijā 17:52 2016. gada 8. jūnijā 17:52
Baidoties no potenciālajiem terora aktiem, trešdaļa vāciešu izvairīsies no gaidāmā Eiropas futbola čempionāta spēļu skatīšanās publiskās vietās.

Vācija 2006.gadā rīkoja Pasaules kausa finālturnīru, un valstī regulāri tiek organizētas spēļu vērošanas uz gigantiskiem ekrāniem, radot masveidīgas ballītes pēc panākumiem, tomēr nesen Parīze un Brisele piedzīvoja terora aktus, kas arī vāciešiem licis kļūt piesardzīgākiem.

Pēc sabiedriskās domas izpētes firmas "YouGov" aptaujas rezultātiem, 30% Vācijas respondentu atzinuši, ka šovasar izvairīsies no masu skatīšanās pasākumiem, izvēloties spēļu vērošanu mājās vai mazākās vietās.

Cilvēki, kas atzinuši, ka baidās no terorisma, pauda, ka Eiropas čempionāta spēļu laikā izvairīsies no uzturēšanās publiskās vietās. Tomēr vairākums - 59% - paziņoja, ka drošības draudi neļaus viņiem sabojāt ballīti.

No respondentiem 42% izteikušies, ka saredz augstāku risku uzbrukumiem tieši spēļu laikā. Desmitdaļa teikusi, ka saredz minimālu risku, un vien 1% paudis, ka neredz risku.

Vācijas un Francijas amatpersonas brīdinājušas līdzjutējus spēļu laikā būt modriem.

Eiropas čempionāts Francijā sāksies piektdien un norisināsies līdz 10.jūlijam, bet Vācija sacentīsies vienā apakšgrupā ar Ukrainu, Poliju un Ziemeļīriju.

Vācijas izlase ir pašreizējā Pasaules kausa ieguvēja un starp medaļniekiem bijusi četrās planētas meistarsacīkstēs pēc kārtas. Iepriekšējā Eiropas čempionātā tā apstājās pusfinālā, kurā piekāpās Itālijai, bet vēl četrus gadus iepriekš finālā zaudēja Spānijai.

LETA/Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 2
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Skatīt visus komentārus