125 Foto
Francijas valdība aizliedza tirgot alkoholu Eiropas futbola čempionāta stadionu tuvumā un fanu zonās.

Francija aizliedz alkohola tirdzniecību Eiropas čempionāta stadionu tuvumā 2

Sports
2016. gada 12. jūnijā 23:17
Pēc valstī piedzīvotās trīs dienu ilgās vardarbības Francijas valdība svētdien paziņoja par aizliegumu tirgot alkoholu Eiropas futbola čempionāta stadionu tuvumā un fanu zonās.

"Esmu lūdzis veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai spēļu dienās un dienu pirms aizliegtu pārdot, lietot un transportēt alkoholiskos dzērienus. Tāpat tos nepārdos laikā, kad atvērtas fanu zonas," izteicās valsts iekšlietu ministrs Bernārs Kaznēvs.

Kā ziņots, pēc piedzīvotās Anglijas un Krievijas līdzjutēju vardarbības Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) izpildkomiteja svētdien paziņoja, ka abas izlases var tikt diskvalificētas no turnīra, ja incidenti atkārtosies.

Pirms tam UEFA svētdien ierosināja disciplinārlietu pret Krieviju saistībā ar šīs valsts izlases līdzjutēju rīcību pēc sestdien aizvadītās Eiropas čempionāta B apakšgrupas spēles ar Angliju. Pēc spēles, kas noslēdzās neizšķirti 1:1, liels Krievijas izlases līdzjutēju bars ielauzās angļu futbola fanu sektorā, uzsākot kautiņu. Video fiksēts, ka Anglijas izlases līdzjutēji metas bēgt no saniknotā bara un sākotnēji nekur tuvumā nav redzams neviens policists.

Tāpat incidenti piedzīvoti arī citās pilsētās starp citu valstu līdzjutējiem.

 

 


LETA/AFP/Scanpix/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 16
  • Latvietim Andrejam Īrijā piespriež mūža ieslodzījumu. Cietumā sēž arī viņa brālis 49
  • Kādā viensētā atrod mirušu bezvēsts pazudušo Māri, kuru meklēja 4 mēnešus 5