Francijas valdība aizliedza tirgot alkoholu Eiropas futbola čempionāta stadionu tuvumā un fanu zonās.

Francija aizliedz alkohola tirdzniecību Eiropas čempionāta stadionu tuvumā 2

Sports
2016. gada 12. jūnijā 23:17 2016. gada 12. jūnijā 23:17
Pēc valstī piedzīvotās trīs dienu ilgās vardarbības Francijas valdība svētdien paziņoja par aizliegumu tirgot alkoholu Eiropas futbola čempionāta stadionu tuvumā un fanu zonās.

"Esmu lūdzis veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai spēļu dienās un dienu pirms aizliegtu pārdot, lietot un transportēt alkoholiskos dzērienus. Tāpat tos nepārdos laikā, kad atvērtas fanu zonas," izteicās valsts iekšlietu ministrs Bernārs Kaznēvs.

Kā ziņots, pēc piedzīvotās Anglijas un Krievijas līdzjutēju vardarbības Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) izpildkomiteja svētdien paziņoja, ka abas izlases var tikt diskvalificētas no turnīra, ja incidenti atkārtosies.

Pirms tam UEFA svētdien ierosināja disciplinārlietu pret Krieviju saistībā ar šīs valsts izlases līdzjutēju rīcību pēc sestdien aizvadītās Eiropas čempionāta B apakšgrupas spēles ar Angliju. Pēc spēles, kas noslēdzās neizšķirti 1:1, liels Krievijas izlases līdzjutēju bars ielauzās angļu futbola fanu sektorā, uzsākot kautiņu. Video fiksēts, ka Anglijas izlases līdzjutēji metas bēgt no saniknotā bara un sākotnēji nekur tuvumā nav redzams neviens policists.

Tāpat incidenti piedzīvoti arī citās pilsētās starp citu valstu līdzjutējiem.

 

 


LETA/AFP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 11
Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 26
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 12
Pievienot komentāru