Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Ghetto Fight" ir projekts, kas atbalsta cieņpilnu cīņu un ienes Grīziņkalnā pozitīvu agresiju, paceļot adrenalīna līmeni gan dalībniekiem, gan viesiem.

Grīziņkalnā norisināsies "Ghetto Fight" pankrationa cīņas turnīrs

Citi sporta veidi
2016. gada 13. jūnijā 15:14 2016. gada 13. jūnijā 15:14
20. jūnijā Grīziņkalna skeitparks jau trešo gadu pēc kārtas pārtaps pankrationa cīņas amfiteātrī – Ghetto Games sadarbībā ar cīņu klubu Sev Arch organizē vienu no spilgtākajiem pasākumiem Latvijas cīņas sporta veida pasaulē – Ghetto Fight.

Ghetto Fight turnīrā 4 tūkstošus lielas auditorijas priekšā risināsies 25 cīņas, kurās par čempiona titulu cīnīsies 50 labākie sportisti no Latvijas, Lietuvas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas, Krievijas un Armēnijas. Turnīra sākums – 17:00.

Latviju sacensībās pārstāvēs Pāvels Baženovs, kas ir daudzkārtējs Latvijas un Eiropas čempions pankrationā, kā arī stāvējis uz goda pjedestāla Eirāzijas čempionātā. Kā otrs Latvijas pārstāvis startēs Latvijas čempions pankrationā un boksā Aleksandrs Čižovs, un trešais – Vladislavs Gusevs, kurš ir bijis ne vien Latvijas un Baltijas čempions, bet arī Pasaules kausa uzvarētājs 2016. gadā.

Pasākuma īpašais viesis – reperis Raymoha, kas ar savu uzstāšanos izklaidēs līdzjutējus un uzkurinās dalībniekus.

Ghetto Fight ir projekts, kas atbalsta cieņpilnu cīņu un ienes Grīziņkalnā pozitīvu agresiju, paceļot adrenalīna līmeni gan dalībniekiem, gan viesiem.

Ieeja bezmaksas!

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Atrasta teju mēnesi pazudusī pusaudze Nora 24
Valteram saziedoti jau 100 000 eiro; pāri palikusī nauda aizies citiem slimniekiem
Pievilcīga blondīne kaila dodas iepirkties lielveikalā, bet neviens tam pat nepievērš uzmanību 11
Pievienot komentāru