Pēc uzvaras, Tirānā un kaimiņvalstī Kosovā, kur meklējamas saknes pusei komandas, svētdienas vakarā sākās pamatīgas svinības.

Nacionālie varoņi! Albānijas futbolistiem tiks piešķirtas diplomātiskās pases

Sports
2016. gada 20. jūnijā 12:55
Albānijas futbola valstsvienības spēlētājiem, kuri piedalās Eiropas čempionātā, tiks piešķirtas diplomātiskās pases kā atzinība par uzvaru pār Rumāniju.

Svētdien albāņi guva savus pirmos vārtus un tika pie pirmās uzvaras, kad Eiropas čempionāta A grupas noslēdzošajā spēlē Lionā izcīnīja uzvaru ar 1:0. Vārtus 43. minūtē guva Armando Sadiku.

''Viņi ir vēstnieki bez pasēm, taču premjerministrs viņiem sagādās [diplomātiskās] pases,'' pirmdien sacīja Albānijas Futbola federācijas prezidents Armands Duka.

Albānija grupā ieguva trešo vietu, taču tai jāgaida līdz trešdienai, lai pārliecinātos vai iegūtie trīs punkti būs pietiekami, lai iekļūtu to 16 komandu pulkā, kas startēs izslēgšanas spēlēs.

Pēc uzvaras, Tirānā un kaimiņvalstī Kosovā, kur meklējamas saknes pusei komandas, svētdienas vakarā sākās pamatīgas svinības.

Albānijas Futbola federācija paziņojusi, ka UEFA piešķirtās prēmijas tiks piešķirtas spēlētājiem, kuriem ir solītas papildus prēmijas arī no valdības.

BNS/Foto: AP/Scanpix/LETA

Izlasi

Pusdienas Černobiļas ēdnīcā, milzīgie sami un reaktors: aizliegtā zona tūristu acīm 8
Jauniete-bezdarbniece no Rīgas laimē lielu naudas summu. Daļu sola veltīt cēliem mērķiem 13
Jauni atklājumi pirms 10 gadiem brutāli nogalinātās latvietes Baibas Saulītes lietā
Pievienot komentāru