Pēc uzvaras, Tirānā un kaimiņvalstī Kosovā, kur meklējamas saknes pusei komandas, svētdienas vakarā sākās pamatīgas svinības.

Nacionālie varoņi! Albānijas futbolistiem tiks piešķirtas diplomātiskās pases

Futbols
2016. gada 20. jūnijā 12:55 2016. gada 20. jūnijā 12:55
Albānijas futbola valstsvienības spēlētājiem, kuri piedalās Eiropas čempionātā, tiks piešķirtas diplomātiskās pases kā atzinība par uzvaru pār Rumāniju.

Svētdien albāņi guva savus pirmos vārtus un tika pie pirmās uzvaras, kad Eiropas čempionāta A grupas noslēdzošajā spēlē Lionā izcīnīja uzvaru ar 1:0. Vārtus 43. minūtē guva Armando Sadiku.

''Viņi ir vēstnieki bez pasēm, taču premjerministrs viņiem sagādās [diplomātiskās] pases,'' pirmdien sacīja Albānijas Futbola federācijas prezidents Armands Duka.

Albānija grupā ieguva trešo vietu, taču tai jāgaida līdz trešdienai, lai pārliecinātos vai iegūtie trīs punkti būs pietiekami, lai iekļūtu to 16 komandu pulkā, kas startēs izslēgšanas spēlēs.

Pēc uzvaras, Tirānā un kaimiņvalstī Kosovā, kur meklējamas saknes pusei komandas, svētdienas vakarā sākās pamatīgas svinības.

Albānijas Futbola federācija paziņojusi, ka UEFA piešķirtās prēmijas tiks piešķirtas spēlētājiem, kuriem ir solītas papildus prēmijas arī no valdības.

BNS/Foto: AP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Aijas Eriņas pēkšņā un pāragrā nāve daudziem likusi pārdomāt dzīvi
Skūpsti, pikantas īsziņas – vai tā skaitās krāpšana? 6
Gulbenes pusē karjerā draugu priekšā noslīcis 13 gadus vecs zēns
Pievienot komentāru