Šis klubs spēlēs arēnā ar 18 000 skatītāju vietu, kur pašlaik mačus aizvada basketbola komanda.

KHL padome apstiprina Ķīnas kluba Pekinas "Krasnaja zvezda Kuņluņ" dalību nākamās sezonas čempionātā 2

Hokejs
2016. gada 24. jūnijā 22:15 2016. gada 24. jūnijā 22:15
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) direktoru padome apstiprinājusi Ķīnas kluba "Krasnaja zvezda Kuņļuņ" no Pekinas dalību nākamās sezonas čempionātā.

Līdz ar to nākamajā sezonā KHL būs par vienu komandu vairāk un čempionātā startēs 29 klubi, ja vien kāda komanda līdz augusta beigās gaidāmās sezonas sākumam neizstāsies no dalībnieku saraksta, kas ņemot vērā nestabilo finansiālo situāciju arī netiek izslēgts.

KHL ziņo, ka galīgais lēmums par nākamās sezonas dalībnieku skaitu tiks pieņemts 30.jūnijā.

To, ka Ķīnas klubs varētu iekļauties KHL čempionātā, tika ziņots jau martā, kad tika parakstīts nodomu protokols par Pekinas vienības pievienošanos līgai. No jaunizveidotās komandas, kurā, kā tiek vēstīts, lielākā daļa tomēr būs krievu hokejisti, tika gaidītas finansiālās garantijas, kuras ir saņemtas, tāpēc "sarkanā zvaigzne" kļuvusi par pilntiesīgu līgas dalībnieci.

Sagaidāms, ka šis klubs spēlēs arēnā ar 18 000 skatītāju vietu, kur pašlaik mačus aizvada basketbola komanda. Finansējums būšot gan no Krievijas, gan Ķīnas puses.

Kā zināms, 2022.gada Ziemas olimpisko spēļu mājvieta būs tieši Ķīnas galvaspilsēta   Pekina. Līdz ar to Ķīnai ir tiesības piedalīties arī olimpiskajā   hokeja  turnīrā.

Aizvadītajā sezonā KHL spēlēja 28 komandas. Bez Krievijas klubiem turnīrā piedalījās arī pa komandai no Latvijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Somijas, Slovākijas un Horvātijas.

Rīgas "Dinamo" KHL ir aizvadījusi visas astoņas sezonas. Tiesa, iepriekš krievu medijos tika izplatīta informācija, ka "Dinamo" naudas trūkuma dēļ nākamajā sezonā KHL varētu nespēlēt.

LETA/Foto: ITAR-TASS/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Politbiznesmeņi un miljonāri zem viena jumta, un kas īsti apmaksāja Laimas randiņu Jūrmalā 48
Latvijā drīz ienākšot Vācijas zemo cenu veikalu tīkls "Lidl" 83
Baltijas jūrā iepeld pasaulē lielākā zemūdene - krievu "Dmitrij Donskoj" 40
Pievienot komentāru