Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Tālu ceļu pāri okeānam mēros arī Amerikas pārstāvji.

Grīziņkalnā norisināsies viens no pasaules labākajiem slam-dunk konkursiem "Sprite Kings of Air" 1

Basketbols
2016. gada 28. jūnijā 11:10 2016. gada 28. jūnijā 11:10
Otrdien, 5. jūlijā pulksten 19.00 Grīziņkalna sporta komplekss (adrese: J.Asara iela 24) uzņems pasaules spēcīgākos basketbola dankerus. Jau ceturto gadu pēc kārtas Ghetto Games organizē ievērības cienīgas slam-dunk sacensības jeb basketbola bumbas spraušana grozā no augšas, kuras ir ieguvušas plašu atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.

Šajā gadā laukumā ar spēkiem mērosies deviņi pasaules mēroga labākie slamdankeri. Līdzjutēju atbalsts un visskaļākās ovācijas viennozīmīgi būs svarīgas mūsu pašu Latvijas atlētam no Jumpravas - Kristapam Dārgajam (“The Latvian Hulk”), kurš darīs visu iespējamo, lai uzvarētāja tituls paliktu tepat - Latvijā.

Kanādu šajā gadā pārstāvēs divi sportisti. Viens no tiem ir publikas mīlulis Džastins Dārlingtons ( Justin “Jus Fly” Darlington) un talantīgais slamdankeris, kurš uzvaras laurus Grīziņkalnā plūca gan 2013., gan 2014. gadā. Zem Kanādas karoga startēs arī pagājušā gada uzvarētājs Džordans Kilganons ( Jordan "Mission Impossible" Kilganon). Viņam ir izdevies izcīnīt ne tikai 2015. gada „ Sprite Kings of Air” titulu, bet viņš ir pirmais slamdankeris pasaulē, kuram ir izdevies izpildīt „skorpiona” danku.Vēl lielāku atpazīsamību ieguva iedankojot džinsu biksēs šī gada NBA ALL STAR spēlē.

Tāpat kā Kanādu, tā arī Ukrainu pārstāvēs divi sportisti. Tehniski spēcīgais ukrainietis „Smoove” jeb īstajā vārdā Dmitrijs Krivenko ( Dmitry “Smoove” Krivenko), kurš ir vairākkārtējs savas valsts čempions. Savu dalību „Sprite Kings of Air” viņš piesaka jau ceturto reizi. Kopā ar „Smoove” no Ukrainas ieradīsies arī jaunais un atlētiskais talants – Vadims Paddubčenko ( Vadim "Miller" Paddubchenko).

Rīgā arī ieradīsies Francijas populārā ielu basketbola sacensību «Quai 54» un «Baku 2015 Eiropas spēļu» uzvarētājs Rafals Lipinskis ( Rafal “Lipek” Lipinski) - poļu sportists vienmēr nāk klajā ar jauniem dankiem un oriģinālām idejām.

Tālu ceļu pāri okeānam mēros arī Amerikas pārstāvji. Abi šie sportisti Grīziņkalnā viesosies pirmo reizi. Viens no tiem ir Kriss Steipls ( Chris “ Hoopstar" Staples), kurš ievērības cienīgu danku var veikt pat ar aizvērtām acīm. Savukārt, amerikānis būs Džonatans Klārks ( Jonathan “The Jumper” Clark), kurš ir plaši zināms dēļ sava akrobātiskuma.

Kā noslēdzošais cīņai pievienosies kāds no Latvijas perspektīvajiem sportistiem. Kurš tas būs, tiks noskaidrots Latvijas atlasē ceturtdien, 30.junijā, Ghetto Basket Zvaigžņu spēles ietvaros.

Sekot līdzi jaunākajām aktualitātēm iespējams www.facebook.com/ghettogames un

www.kingsofair.com


Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 14
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Pievienot komentāru