Islandes futbola izlase noteikti ir viena no līdzjutēju iemīļotākajām komandām Eiropas čempionātā.

Pieprasījums pēc Islandes futbola krekliem pārsniegts gandrīz par 2000 procentiem

Sports
2016. gada 1. jūlijā 17:17
Pateicoties Islandes futbola izlases iekļūšanai Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, šī valsts radusi jaunus atbalstītājus, kuri vēlētos iegūt mazās ziemeļu valstiņas futbola komandas kreklu.

Islandes zilie replikas krekli ar baltsarkano vertikālo strīpu pēc komandas 2:1 uzvaras pār Angliju ir kļuvuši par vienu no visgrūtāk atrodamajām lietām, kas saistītas ar Eiropas čempionātu.

Islandes izlases preses pārstāvis Omars Smarasons piektdien paziņoja, ka kopš uzvaras pār Angliju pieprasījums pēc spēles kreklu replikām pieaudzis par gandrīs 2000 procentiem no sākotnēji gaidītā apjoma.

Svētdien ceturtdaļfinālā Sendenī Islande tiekas ar finālturnīra rīkotāju Franciju.

Islandes oficiālo krekliņu izplatītāju ''Ehf'' un itāliešu ražotāju ''Errea'' ir pārpludinājuši šīs lietas pasūtījumi internetā.

''Balstoties uz elektroniskā pasta vēstulēm un vēstījumiem ''Facebook'', kas saņemti, jā, mēs visu jau esam pārdevuši,'' atklāja Smarasons.

''Pasūtījumu ir par 1800 procentiem lielāks nekā tikām gaidījuši. No vienas puses tas ir labi, bet no otras puses slikti tiem, kuri nespēs laikā saņemt pasūtīto. Taču mēs ticam ''Errea'', ka katrs kārotājs kreklu tomēr saņems,' viņš piebilda.

Vācu ražotājiem ''Puma'' līdzīgi klājās ziemā, kad bija milzīgs pieprasījums pēc pagājušās sezonas sensacionālās Anglijas čempionvienības ''Leicester City'' krekliem, kuru replikas izbeidzās jau janvārī, četrus mēnešus pirms sezonas beigām.

BNS/Foto: AFP/Scanpix/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 9
  • 500 Latvijas karavīru piedalās mācībās. IESPAIDĪGI FOTO 4
  • Londonietis uz Vestminsteras tilta atstāj spēcīgu videovēstījumu "Islāma valstij" 4