12.jūlija vakarā "Dinamo" komandas zilganbaltais autobuss avarēja Smoļenskas reģionā uz Maskava - Minska šosejas.

Smoļenskā avarējis Karsuma pārstāvētā "Dinamo" kluba autobuss. VIDEO 15

Sports
2016. gada 13. jūlijā 13:11
KHL kluba Maskavas "Dinamo" komandas autobuss, kuru pārstāv arī Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums, avarēja ceļā uz treniņnometni. Komanda brauca uz Pinsku, lai dotos uz ikgadējo teniņnometni, kas norisinās Baltkrievijā.

Maskavas "Dinamo" kluba preses nodaļa ziņo.

12.jūlija vakarā komandas zilganbaltais autobuss avarēja Smoļenskas reģionā uz Maskava - Minska šosejas. Tass bija ceļā uz Baltkrieviju, kur plānota treniņnometne. Neviens no spēlētājiem vai kluba darbiniekiem necieta. Pēc avārijas komanda pārsēdusies citā autobusā un turpināja savu uzsākto maršrutu.

Reportieris no izvestia.ru sazinājies ar "Dinamo" spēlētāju Alekseju Terešenko, kurš bija autobusā, kad tas avarēja.

"Mūsu autobuss brauca pa šoseju, nepārsniedzot ātrumu un ievērojot ceļu satiksmes noteikumus," žurnālistam atklāja hokejists.

Jautāts par to, kas noticis, viņš atbildēja, ka autobuss aizķēris automašīnu, kas braukusi tam pa priekšu, tad tas sasvēries uz sāniem un nobraucis no ceļa.

"Mēs nezinam kā tas notika, bet svarīgākais ir tas, ka neviens nav cietis un guvis traumas," piebilda Aleksejs.

Maskavas Dinamo spēlētājs Artjoms Volkovs savā Instagram kontā publicējis šo foto no notikuma vietas. Spēlētāji izskatās uzjautrināti par situāciju.

Zināms, ka latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Maskavas "Dinamo".

Pašlaik 30 gadus vecais Karsums Krievijas galvaspilsētas klubā aizvadījis iepriekšējās trīs sezonas. Pa šo laiku viņš Maskavas komandas labā aizvadījis 143 spēles, kuru laikā guvis 31 vārtus un veicis 42 rezultatīvas piespēles.

Iepriekš Krievijas medijos izskanēja informācija, ka interesi par Karsuma pakalpojumiem izrādījusi bagātā Sanktpēterburgas SKA vienība.

Iepriekšējo sezonu Karsumam pamatīgi pabojāja savainojums, un viņš savu sezonas noslēdzošo maču aizvadīja jau 27.novembrī. 34 maču laikā viņš paspēja gūt desmit vārtus un veikt astoņas rezultatīvas piespēles.


Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video, Instagram
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 171
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 6