Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rio olimpisko spēļu himna ir patiešām emocionāla. (Attēlā - Keitijas Perijas singla "Rise" vāciņš)

Keitija Perija radījusi iedvesmojošu Rio olimpiādes himnu. Noklausies! VIDEO 15

Sports
2016. gada 16. jūlijā 14:23 2016. gada 16. jūlijā 14:23
ASV dziedātāja Keitija Perija (31) iepriecinājusi savus fanus un visus sporta draugus, piedāvājot jaunu dziesmu, kas ir arī Riodežaneiro olimpisko spēļu himna. Video redzami dažādu valstu sportisti gan triumfa, gan vilšanās brīžos, un dziesma ir nudien iedvesmojoša.

Muzikāli jaunumi no Keitijas Perijas nebija dzirdēti kopš 2013. gada oktobra, kad nāca klajā viņas albums “Prism”, kurš iemantoja milzīgu popularitāti. Tāpēc jaunas dziesmas parādīšanās fanus ir sevišķi ielīksmojusi. Tiek ziņots, ka vasaras olimpisko spēļu himna “Rise” ir arī pirmais singls no topošā, jau ceturtā dziedātājas albuma, kuram pagaidām nav zināms ne nosaukums, ne izdošanas datums.

Dziesmu “Rise” ir producējis hitu autors Makss Martins.

“Šī dziesma manī ir briedusi ne vienu vien gadu, un beidzot tā ir izlauzusies virspusē. Man bija sajūta, ka tā ir jāpublisko tagad, nevis jātaupa nākamajam albumam. Jo tieši šobrīd vairāk nekā jebkad mūsu pasaulei ir jābūt vienotai,” par jauno dziesmu stāstīja Perija. “Es zinu, ka kopā mēs varam stāvēt pāri bailēm – gan mūsu valstī, gan visā pasaulē. Nespēju iedomāties labāku piemēru kā olimpieši – sportisti, kuri sapulcējas Rio, lai ar savu spēku un drosmi atgādinātu mums, ka mēs visi esam spējīgi būt vienoti. Apvienoties un saņemt visus spēkus, lai būtu vislabākie, kādi vien spējam būt. Ceru, ka šī dziesma spēs mūs visus iedvesmot. Jūtos pagodināta, ka “NBC Olympics” to ir izvēlējusies par Rio olimpisko spēļu himnu.”

Keitija Perija cer, ka viņas dziesma iedvesmos cilvēkus visā pasaulē, ar olimpiešu piemēru mudinot būt stipriem un vienotiem.

Kasjauns.lv/ Foto: EPA//LETA / Video: youtube.com/KatyPerryVEVO

Citi šobrīd lasa

Kopā jau 70 gadus. Karalienei Elizabetei un princim Filipam šodien īpaša diena 24
Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 4
Saimniekšova Jānis izvēlas bravūrīgo Evitu, kura viņu nosauca par sliņķi 5
Skatīt visus komentārus