13 Foto
Kādreizējais NBA basketbolists Andris Biedriņš aizvien var lepoties ar sportisku augumu un pamatīgi aprakstītu labo krūti.

Slepenā kamera: tā šovasar izklaidējas Andris Biedriņš ar sievu Madaru 33

Sports
2016. gada 1. augustā 17:14
Bijušais NBA basketbolists Andris Biedriņš ar sievu Madaru „Positivus” 10. jubilejas festivālā naktis pavadīja telšu pilsētiņā, nakšņojot komfortablos apstākļos – kemperī jeb mājā uz riteņiem.

Vairāki tūkstoši apmeklētāju līksmoja Baltijā lielākajā mūzikas un mākslas festivālā „Positivus” Salacgrīvā. Daudzi festivāla naktis pavadīja apkaimes viesnīcās un īrētās vietējo iedzīvotāju istabiņās, bet vairums nakšņoja teltīs vai savās automašīnās. Andris Biedriņš ar laulāto draudzeni un kuplu draugu kompāniju bija izvēlējušies citādu risinājumu. Turīgais pāris apmetās telšu pilsētiņā, taču gulēšanai izmantoja nevis telti, bet kemperi, kas aprīkots gan ar ērtām guļvietām, gan citām ekstrām. Biedriņi bija iekārtojušies omulīgā vietā, kur apkārt bija arī citi, kas bija iznomājuši mājas uz riteņiem.

Festivāla otrās dienas pusdienlaikā Andris Biedriņš papliks, atklājot, ka viņa labo krūti rotā tetovējums ar daudz burtiem, čakli rosījās pa kemperi, skraidīdams iekšā un ārā, tikmēr viņa sieva Madara, izmetusies peldkostīmā un ērti izlaidusies atpūtas krēslā, sauļojās un izjuta skaisto, saulaino dienu.

Andra Biedriņa sieva un divu bērnu māmiņa Madara ķēra saules starus, laiski zvilnot atpūtas krēslā.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: aculiecinieka
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Parisa Hiltone apstiprina, ka atradusi Īsto. FOTO 3
  • Kas ir sievietes, kuras izdara abortus? Atklāti par to 110
  • Grima māksliniece no Krievijas pārvērš sievietes līdz nepazīšanai 27