Tā bija šīs futbolistes neveiksmīgākā diena dzīvē. FOTO
Sosjedadas "Real" uzbrucēja Nahikari Garsija varēja kļūt par mača varoni.
2016. gada 1. augusts, 18:08

Spānijas U-19 futbola izlases kapteine Nahikari Garsija aizvadījusi Eiropas čempionāta finālspēli, kuru neaizmirsīs nekad dzīvē.

Garsijas pārstāvētā Spānijas izlase Eiropas U-19 čempionāta finālā ar 1:2 piekāpās savām vienaudzēm no Francijas, bet komandas kapteine un vadošā uzbrucēja varēja kļūt par mača varoni, bet nekļuva. Nahikari Garsija ne vien otrā puslaika kompensācijas laikā pamanījās netrāpīt bumbu tukšos vārtos no divu metru attāluma, bet arī iepriekš otrā puslaika sākumā netrāpīja 11 metru soda sitienu. Garsija savas neveiksmes, protams, var norakstīt uz pamatīgi pielijušo laukumu un laikapstākļu dēļ pārtraukto spēli, kas beigās ievilkās līdz pat četrām stundām, tomēr zaudējumu finālā un personiskās neveiksmes vienai no talantīgākajām jaunajām Eiropas futbolistēm paliks atmiņā vēl ilgus gadus.