Riodežaneiro, kā jau gaidīts, nozīdzība raba problēmas spēļu norisei.

Riodežaneiro olimpiskajā ciematā apzagta vēl viena sportistu izlase 6

Sports
2016. gada 4. augustā 11:53 2016. gada 4. augustā 11:53
Dānijas olimpiskās komandas pārstāvjiem Riodežaneiro olimpiskajā ciematā zagļi nozaguši vērtīgas mantas, līdz ar to arī viņi, tāpat kā iepriekš Austrālijas delegācijas pārstāvji, kļuvuši par garnadžu upuriem.

Dānijas olimpiskās delegācijas vadītājs Mortens Rodtvits intervijā dāņu televīzijas kanālam TV2 atklājis, ka zagļi no sportistu un komandas personāla istabiņām aizstiepuši mobilos telefonus, drēbes un "iPad" planšeti.

Rodtvits notikušajā vainoja daudzos olimpiskā ciemata strādniekus, kuri steidz likvidēt nepilnības olimpiskajā ciematā, kā arī savest kārtībā un kārtīgi uzkopt delegācijas numuriņus.

"Ciematā ir pārāk daudz strādnieku, kurus grūti kontrolēt, tāpēc mēs jau vairākkārt esam apzagti. Zog visu - sākot no telefoniem, beidzot ar drēbēm un pat gultas palagiem," sacīja dāņu delegācijas vadītājs, kuram pašam esot nočiepta "iPad" planšete.

Kopš 18.jūlija Dānijas delegācija olimpisko spēļu rīkotājiem jau ir iesniegusi 150 lūgumus novērst nepilnības olimpiskajā ciematā, kur Dānijai ir piešķirti 36 apartamenti.

"Celtne, kurā mēs mitināmies, vienkārši nav kārtībā," atzinusi Dānijas Handbola federācijas sporta direktore Ulrika Vilbeka.

LETA jau ziņoja, ka svētdien par zagļu upuriem kļuva arī Austrālijas olimpieši, no kuru numuriņiem ugunsgrēka evakuācijas trauksmes laikā tika nozagts dators un komandas formas krekli.

Pēc zādzības tika pieļauts, ka garnadži speciāli sadūmojuši celtnes kāpņu telpu, lai tiktu ieslēgta signalizācija un sākta evakuācija, kuras laikā varēja netraucēti iekļūt numuriņos.

Riodežaneiro olimpiskās spēles tiks atklātas piektdien. Olimpiādē startēs 34 Latvijas sportisti, kuri piedalīsies 13 sporta veidos.

LETA/Foto: Sputnik/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

70 gadus vecs vīrs no Alūksnes ticis pie sava mūža lielākā laimesta 13
"Rīgas satiksmes" trolejbusa vadītāja brauciena laikā vīlē nagus 20
Šveices policija izmeklē uzbrukumu ar cirvi: kas zināms par Latvijas pilsoni, kurš tajā vainojams? 10
Skatīt visus komentārus