Rebeka Kohai šoreiz nākas samierināties ar mazo bronzas medaļu (par iekļūšanu trijniekā kādā no vingrinājumiem) un ceturto vietu kopvērtējumā.

Mūsu olimpisko varoni Rebeku Kohu ciematā sagaida ar ziediem un atbalsta plakātu. FOTO 18

Sports
2016. gada 8. augustā 10:11
Talantīgā Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha svētdien pēc sekmīgā starta Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs olimpiskajā ciematā tika sagaidīta ar ziediem un atbalsta plakātu, atklāja Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) pārstāve Marita Vilciņa.

Aizvadītajās sacensībās svētdien 18 gadus vecā Latvijas sportiste izcīnīja ceturto vietu svara kategorijā līdz 53 kilogramiem. Pēc sacensībām viņa bija neapmierināta ar nepacelto pēdējo mēģinājumu, kas, kā vēlāk izrādījās, būtu devis sensacionālu bronzas medaļu.

"Tā kā viņa tika pie augsta sasnieguma, Latvijas delegācijas pārstāvji Rebekai sagādāja ziedus un dāvanu. Tāpat visi Latvijas sportisti iesaistījās apsveikuma plakāta zīmēšanā un veidošanā, bet pēc tam, kad viņa ieradās, nodziedāja dziesmu "Lai slava Rebekai"," stāstīja Vilciņa. "Pati sportiste par saņemto atbalstu bija aizkustināta un apmulsusi. Tas viņai sniedza gandarījumu pēc sarūgtinājuma, ka nebija veiksmīgs pēdējais mēģinājums."

Iepriekš sportiste žurnālistiem uzsvēra, ka negatavojas apstāties pie sasniegtā, tāpēc pirmdien jau septiņos viņai plānota rīta rosme, bet pēc tam dienas gaitā divi treniņi. Tiesa, Kohas treneris Eduards Andruškevičs, uzzinot par šiem izteikumiem, pasmējās, atzīstot, ka šāda rezultāta dēļ varbūt tomēr pirmdienas pirmais treniņš tiks atcelts, ļaujot atlētei pastaigāties pa veikaliem.

 

 

LETA/Foto: AP/Reuters/EPA/Scanpix/LETA

Izlasi

Latvijas skolēns Ingus izcīna zelta medaļu Baltijas informātikas olimpiādē 74
Liepnieks nostaļģijā publisko savulaik slepenus "Tautas partijas" kampaņas papīrus 30
Vientuļa sirmgalve nosūta kaimiņienei vēstuli ar aizkustinošu lūgumu 1
Skatīt visus komentārus