Otrdien mājās atgriežas olimpiskais riteņbraucējs Saramotins.

Šovakar īsi pirms pusnakts lidostā var sagaidīt olimpieti Saramotinu 5

Sports
2016. gada 9. augustā 09:14
Otrdien mājās atgriežas Latvijas olimpiskais riteņbraucējs Aleksejs Saramotins, kļūstot par pirmo Latvijas pārstāvi, kurš pēc starta Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs devies mājup, informēja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters.

Saramotins, kurš grūtajā grupas braucienā šosejas riteņbraukšanā sestdien ieņēma 46.vietu, lidostā "Rīga" ielidos plkst.23:45 ar reisu no Frankfurtes.

Latvijas olimpiskās komandas dalībnieki, līdzīgi kā dodoties uz Riodežaneiro, mājās atgriezīsies atšķirīgos laikos un nelielās grupās.

Zīmīgi, ka neliela daļa Latvijas olimpiešu vēl ir ceļā, vai tikai pošas uz Olimpiādi. Tā otrdien ceļā devās titulētā maratonskrējēja Jeļena Prokopčuka, piektdien uz Riodežaneiro lidos soļotāja Agnese Pastare, bet kā pēdējā uz olimpiskajām spēlēm nākamajā pirmdienā dosies cīkstone Anastasija Grigorjeva.

Saramotins pēc sacensībām neslēpa, ka kopā ar komandas biedru Tomu Skujiņu, kurš finišēja 59.vietā, izdarījuši visu, ko spējuši.

"Nav nozīmīga vieta finišā, labi, ka pabeidzām distanci, jo izdarījām visu, ko iespējām. Esmu diezgan apmierināts ar izdarīto," teica riteņbraucējs.

Sacensībās, kurās tika veikta, iespējams, smagākā trase olimpisko spēļu vēsturē, finišu sasniedza vien 63 no 144 startējušajiem sportistiem.

Saramotinam šīs bija otrās olimpiskās spēles karjerā.

Pirms četriem gadiem Londonā viņš grupas braucienā izcīnīja 56.vietu.

LETA/Foto: LOK
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 83
  • Aina Poiša: "Sāpīgi redzēt: tu aizbrauc uz laukiem, un redzi - karš nav beidzies" 43
  • Jaunumi Daugavpils traģēdijā: balkonā, no kura nokrita meitene, kaut kas dega 9