Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Laura Ikauniece-Admidiņa savā "Facebook" profilā pievienoja arī fotogrāfiju, kurā mīļi sabučojas ar vīru.

Ikauniece-Admidiņa saka milzīgu paldies vīram, trenerim un visiem atbalstītājiem 27

Sports
2016. gada 14. augustā 16:11 2016. gada 14. augustā 16:11
Pēc izcīnītās ceturtās vietas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, Laura Ikauniece-Admidiņa savā "Facebook" profilā izteica paldies savam vīram Rolandam, trenerim Andim Austrupam un visiem atbalstītājiem, pievienojot arī fotogrāfiju, kurā mīļi sabučojas ar vīru.

Septiņu disciplīnu summā Ikauniece-Admidiņa nopelnīja 6617 punktus, kamēr par olimpisko spēļu čempioni kļuva beļģiete Nafisatu Tiama, kura ieguva 6810 punktus, sasniedzot jaunu nacionālo rekordu.

Ikauniece-Admidiņa tikai par piecu punktu tiesu atpalika no sava personīgā rekorda, kas vienlaikus ir arī Latvijas rekords.

Tikmēr sudraba medaļu ar 6775 punktiem ieguva Londonas olimpisko spēļu čempione Džesika Enisa-Hila no Lielbritānijas, bet bronza tika kanādietei Briannei Teizenai Ītonai, kura iekrāja 6653 punktus.

Pirms noslēdzošās disciplīnas - 800 metru skrējiena - Ikauniece-Admidiņa summā atradās piektajā vietā. Savukārt savā skrējienā latviete turējās vadošajā trijniekā un finiša spurtā viņa izrāva otro vietu, finišējot uzreiz aiz Enisas-Hilas.

Ikauniece-Admidiņa 800 metru skrējienā finišu sasniedza pēc divām minūtēm un 9,43 sekundēm, par divām sekundēm pārspējot savu personīgo rekordu un nopelnot 973 punktus. Starp visām septiņcīņas dalībniecēm viņai padevās ceturtais ātrākais skrējiens. Tas sacensību noslēgumā viņai ļāva pakāpties uz ceturto vietu, apsteidzot vācieti Karolīnu Šēferi.

Savas pozīcijas Ikauniece-Admidiņa krietni uzlaboja pēc priekšpēdējās disciplīnas - šķēpmešanas. Tajā latviete rīku raidīja 55,94 metru tālu, kas ir jauns sportistes personīgais rekords. Tas bija labākais rezultāts starp visām septiņcīņas sportistēm un ļāva viņai nopelnīt 975 punktus. Tādējādi Ikauniece-Admidiņa kopvērtējumā no 12.vietas pakāpās uz piekto.

Savā šķēpmešanas pirmajā raidījumā Ikauniece-Admidiņa rīku raidīja 50,74 metrus tālu, kas tobrīd bija labākais rezultāts starp abu grupu sportistēm. Pēc tam gan viņas rezultātu pārspēja beļģiete Nafisatu Tiama (53,13 metri). Nākamajā metienā latviete atguva līderes godu, uzstādot jaunu personisko rekordu - 55,91 metrs, bet pēc tam viņa šo rezultātu uzlaboja vēl trim centimetriem. Līdz ar to šajās olimpiskajās spēlēs Ikauniece-Admidiņa savu personisko rekordu šķēpmešanā laboja par vairāk nekā metru.

 

Kasjauns.lv/LETA/ Foto: Facebook, AP/Scanpix/LETA, EPA/LETA, Reuters/Scanpix/LETA, AFP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Dombrovskis vasarās ASV piestrādā par apkopēju 22
Komisijas loceklis Judins jau paredz "Oligarhu lietas" galaziņojumu 18
Lielbritānijas parlamenta loceklis iemieg "Breksita" debašu laikā 2
Skatīt visus komentārus