"Jā, mūsu ceļi šķiras! Tas ir tāpēc, lai Laura sasniegtu augstāku līmeni," pauda Austrups

Ikaunieces-Admidiņas treneris Austrups: "Šķiramies, lai Laura sasniegtu augstāku līmeni" 4

Sports
2016. gada 17. augustā 17:06
Latvijas septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece-Admidiņa un viņas treneris Andis Austrups nolēmuši iet katrs savu ceļu, lai sportiste varētu sasniegt augstāku līmeni, atklāja pats Austrups.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Ikauniece-Admidiņa pagājušajā nedēļā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izcīnīja ceturto vietu, bet nedaudz vēlāk parādījās informācija, ka nolemts pārtraukt viņas sadarbību ar ilggadējo treneri Austrupu. To pats speciālists norādīja arī savā sociālā tīkla "Facebook" profilā, kamēr sportiste otrdien, atgriežoties Latvijā, vēl nemācēja skaidri atbildēt par abu turpmāko sadarbību.

"Jā, mūsu ceļi šķiras! Tas ir tāpēc, lai Laura sasniegtu augstāku līmeni," pauda Austrups, novēlot Ikauniecei-Admidiņai veiksmi nākotnē. "Es tālāk darbošos ar jaunajiem sportistiem."

Ikauniece-Admidiņa Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, spītējot savainojumiem, izcīnīja ceturto vietu, turklāt par nieka pieciem punktiem atpalika no pašai piederošā Latvijas rekorda. Savukārt no bronzas medaļas Ikaunieci-Admidiņu šķīra 36 punkti.

Sportiste piedalījās arī 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs, kad ar atkārtotu Latvijas rekordu viņa izcīnīja devīto vietu. Pēdējā pusotra gada laikā sportiste valsts rekordu labojusi četras reizes.

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA

Izlasi

Dramatiski skati pie Tallinas: uz viena ceļa avarē 30 automašīnas 3
Traģiska avārija Madonas pusē - avarē auto ar iereibušiem jauniešiem 18
Katastrofāls pavērsiens luksusa festivālā Bahamās, uz kuru biļete maksāja tūkstošus. FOTO 6
Skatīt visus komentārus