"Ak Bars" trešo gadu pēc kārtas kļūst par "Latvijas Dzelzceļa" kausa uzvarētājiem
Tikmēr par šī turnīra vērtīgāko hokejistu tika nosaukts kanādietis Džastins Azevedo no "Ak Bars" komandas.
2016. gada 18. augusts, 18:55

Kazaņas "Ak Bars" vienība ceturtdien jau trešo reizi pēc kārtas uzvarēja tradicionālajā pirmssezonas pārbaudes turnīrā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībām "Latvijas Dzelzceļa" kausā.

Sacensību finālā "Arēnā Rīga" Kazaņas komandas hokejisti ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Jaroslavļas "Lokomotiv".

Šī mača rezultāts tika atklāts vien noslēdzošajā trešdaļā, kad to 42.minūtē izdarīja Nacionālajā hokeja līgā (NHL) bagātīgu pieredzi guvušais kanādietis Makss Telbots, kurš šo sezonu nolēmis pavadīt "Lokomotiv" rindās. Tiesa, "Ak Bars" 47.minūtē panāca izlīdzinājumu, kad izcēlās Andrejs Čibisovs.

Pamatlaika turpinājumā un pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru Kazaņas vienībai nodrošināja Vladimirs Tkačovs.

Savukārt vēlāk plkst.19.30 turpat "Arēnā Rīga" cīņu par trešo vietu "Latvijas Dzelzceļa" kausā aizvadīs mājiniece Rīgas "Dinamo", kas tiksies ar Minskas "Dinamo" no Baltkrievijas.

Šī turnīra pirmajā mačā Rīgas "Dinamo" svētdien ar 1:3 piekāpās Minskas "Dinamo", otrajā mačā ar 2:4 zaudēja "Ak Bars", bet trešajā spēlē ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā pārspēja "Lokomotiv".

Jauno KHL sezonu Rīgas klubs sāks 23.augustā, kad izbraukumā tiksies ar "Soči" hokejistiem.

Rīgas "Dinamo" iepriekšējo sezonas regulāro čempionātu noslēdza 12.vietā Rietumu konferencē un Gagarina kausam nespēja kvalificēties otro gadu pēc kārtas. Tāpat vienība izslēgšanas spēlēs neiekļuva jau trešo reizi pēdējo četru gadu laikā.

LETA/Foto: Sputnik/LETA/Scanpix