KHL sezona sākas ar asumiem un CSKA zaudējumu Magņitogorskā
"Metallurg" un CSKA komandu mačā nereti izcēlās asumi.
2016. gada 22. augusts, 19:44

Devītās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas pirmajā spēlē pirmdien pašreizējā Gagarina kausa čempione Magņitogorskas "Metallurg" savā laukumā ar 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) pārspēja Maskavas CSKA, savā īpašumā iegūstot Atklāšanas kausu.

Pirmie šī mača rezultātu jau trešajā minūtē atklāja CSKA hokejisti, kad pirmo ripu devītajā KHL sezonā iemeta Dmitrijs Kugriševs, taču pirmās trešdaļas laikā Magņitogorskas klubs pamanījās pārņemt vadību, izceļoties Oskaram Osalam un pieredzējušajam Sergejam Mozjakinam.

Otrā perioda sākumā "Metallurg" panāca arī 3:1, kad trešos vārtus CSKA "būrī" raidīja Sergejs Tereščenko.

Mača 32.minūtē Kugriševs gan samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet bez viņa pārstāvētajā CSKA komandā neatradās neviena cita hokejista, kurš spētu raidīt ripu pretinieku vārtos.

Līdz ar to "Metallurg" pirmdien sezonas pirmajā spēlē tika pie Atklāšanas kausa.

Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" jauno sezonu sāks otrdien, kad izbraukumā spēkosies ar "Soči" hokejistiem.

Regulārajā čempionātā katra komanda, tāpat kā pērn, aizvadīs pa 60 spēlēm. Ar katru no pretiniekiem tiks spēlēts divas reizes, bet vēl četras cīņas tiks aizvadītas ar savas divīzijas divām komandām - rīdziniekiem tās būs Helsinku "Jokerit" un Minskas "Dinamo", ar kurām tiks aizvadīts pa četrām savstarpējām spēlēm.

KHL regulārais čempionāts noslēgsies 18.februārī, trīs dienas vēlāk sāksies izslēgšanas spēles, bet Gagarina kausa ieguvēji tiks noskaidroti ne vēlāk kā 20.aprīlī.

Aizvadītajā sezonā Gagarina kausa finālā Magņitogorskas "Metallurg" sīvās sērijas cīņās ar 4-3 uzvarēja CSKA vienību, otro reizi kluba vēsturē tiekot pie KHL galvenās balvas.

LETA/Foto: Sputnik/Scanpix/LETA