Spēkavīrs Šmaukstelis izcīna otro vietu Čempionu līgas posmā Somijā
28 gadus vecais Aivars Šmaukstelis šajā sezonā uzvarējis divos spēkavīru Čempionu līgas posmos, Latvijā un Serbijā.
2016. gada 23. augusts, 18:18

Latvijas spēkavīrs Aivars Šmaukstelis pagājušajā nedēļas nogalē Somijā izcīnīja otro vietu Čempionu līgas posmā.

Pirmajos trīs vingrinājumos - autobusa vilkšanā, baļķa un hanteles celšanā un krucifiksā - Šmaukstelis pieļāva vairākas kļūdas, tādēļ pirms otrās sacensību dienas ierindojās trešajā vietā.

Svētdien sportists saņēmās, laukumā demonstrēja pārliecinošu sniegumu un lielākoties dominēja, tomēr viņam spēcīgs konkurents bija kanādietis Saimons Budro. Abi sportisti cīnījās plecu pie pleca, tomēr pašā mača galotnē uzvara latvietim izslīdēja no rokām. Pirmo vietu kopvērtējumā ieņēma Budro, bet Šmaukstelis kopsummā savāca 56 punktus un nonāca viena punkta attālumā no savas trešās uzvaras Čempionu līgas sacensībās šogad.

Tikmēr trešajā vietā ierindojās igaunis Lauri Nami, kura kontā bija 55,5 punkti.

Šmaukstelis sezonas kopvērtējuma tabulā šobrīd ieņem otro pozīciju, esot par punktu priekšā vēl vienam latvietim, Dainim Zāģerim.

Patlaban 28 gadus vecais Šmaukstelis šajā sezonā uzvarējis divos spēkavīru Čempionu līgas posmos, Latvijā un Serbijā.

Šosezon spēkavīru Čempionu līgā visa gada garumā plānots aizvadīt 16 posmus.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA