Bārtulis pirms nepilnām divām nedēļām pārbaudes spēlē pret KHL komandu Pekinas "Kuņluņ Red Star" guva galvas traumu.

Bārtulis vēlas palīdzēt izlasei, bet lēmumu par spēlēšanu pieņems ārsts

Sports
2016. gada 25. augustā 15:50
Lēmums par smadzeņu satricinājumu guvušā Oskara Bārtuļa spēlēšanu Latvijas izlasē 2018.gada Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu (OS) kvalifikācijas turnīrā tiks pieņemts tuvāko dienu laikā, pastāstīja Latvijas valstsvienības ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks.

Kā trešdien vēstīja portāls "La.lv", aizsargs Bārtulis smadzeņu satricinājuma dēļ varētu izlaist Rīgā gaidāmo turnīru, jo latvietim vēl vismaz nedēļu jāiztiek bez treniņiem.

"Bārtulim ir diezgan cerīgs skats uz dzīvi. Piektdien viņš turpinās iziet pārbaudes, bet lēmums par spēlēšanu izlasē tiks pieņemts pēc pāris dienām. Pats viņš vēlas palīdzēt, bet ir jāklausa, ko saka ārsts. Sports ir sports, bet veselībai jābūt pirmajā vietā," teica Baldonieks.

Tāpat kā Bārtulis, arī aizsargs Artūrs Kulda izlaida sezonas pirmo spēli, taču Baldonieks par viņa veselības stāvokli nezināja pastāstīt.

Tāpat pagaidām nav skaidrības, vai pieredzējušais uzbrucējs Herberts Vasiļjevs ieradīsies uz olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru.

Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs sāksies jau nākamajā ceturtdienā.

Bārtulis pirms nepilnām divām nedēļām pārbaudes spēlē pret KHL komandu Pekinas "Kuņluņ Red Star" guva galvas traumu. Sākotnēji "Admiral" ārsts kluba preses dienestam teica, ka trauma nav nopietna un aizsargs pēc pāris dienām atsāks treniņus kopējā grupā, tomēr šīs prognozes nepiepildījās.

Aizsargs Latvijas izlasi pārstāvējis trīs pasaules čempionātos un divās olimpiskajās spēlēs. Tiesa, pasaules čempionātos viņš nav spēlējis kopš 2012.gada.

Valstsvienības galvenais treneris Leonīds Beresņevs pirmdien nosauca 30 kandidātus, kuri pretendēs uz vietu komandā, kas no 1. līdz 4.septembrim "Arēnā Rīga" par vienīgo ceļazīmi uz Olimpiādi cīnīsies ar Austrijas, Vācijas un Japānas izlasēm.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Izlasi

Ar ko skolās baro mūsu bērnus? Latvijas skolēni publicē savu pusdienu foto 85
Poļu arhitekti rada debesskrāpi, kas var pabarot veselu pilsētu 10
Krievijas specdienesti grib iejaukties Latvijas pašvaldību vēlēšanās, uzskata Maizītis 27
Pievienot komentāru