Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
„Ghetto Games” pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs.

Ar ellišķīgu šovu noslēdzas "Ghetto Basket" superfināli Grīziņkalnā. FOTO 2

Citi sporta veidi
2016. gada 26. augustā 16:38 2016. gada 26. augustā 16:38
Pagājušajā ceturtdienā, 25.augustā, Grīziņkalnā krāšņi un ugunīgi noslēdzās „Ghetto Basket“ superfināli. Renāra Zeltiņa un Raimonda Elbakjana vadītā šova laikā, kaskadierim-motociklistam Jānim Rozītim un roka balsij Atim Ieviņam pieskandinot stadionu, tika noskaidroti un apbalvoti „Getiņa“ labākie.

Par trīskārtējiem „Ghetto Basket” čempioniem kļuva komanda  „RA Properties”, kuras sastāvā spēlēja Jānis Āre, Andris Epners, Kristaps Jurjāns un Nauris Miezis. Vērtīgākā spēlētāja titulu ieguva visa komanda – tādējādi tika uzsvērs, ka nozīmīgs faktors šadās sacesībās ir nemainīgs komandas sastāvs.

Izcīna biļeti uz NBA spēli Barselonā!

Otro vietu izcīnīja komanda „ONE DESIGN/Mazais”. Komandā spēlē Artūrs Kramiņš, Toms Straudovskis, Kārlis Večens un Sandis Silavs. Trešā vieta ir komandai  „HyDuck/CLM” kurā spēlē Uģis Kasparāns, Hedijs Šliters, Dainis Ulāns un Pauls Bergs. Ceturtā vieta – komandai  „HDGHETTO.TV” ar Renāru Uzraugu,  Kārli Zīlīti, Ivaru Žvīguru un , Rolandu Nārķi sastāvā. Tautas klases jeb „Pacanu grupas” finālu un uzvarētāji ir komanda  „Cheff” ar Nilu Ozoliņu, Robertu Martinovski, Kristapu Purpļeviču un Rihardu Ozolnieku.

Savukārt „Sprite Robin Hood“ trīspunktu metienu konkursa uzvarētājs ir Kaspars Ivanovs, kurš dosies braucienā uz NBA spēli Barselonā!

 „Ghetto Games” ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. „Ghetto Games” pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs „Ghetto TV“ sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

„Ghetto Games” pasākumu Grīziņkalnā apmeklēja arī vairākas slavenības un viens no kaismīgākajiem ielu sporta kustības atbalstītājiem – Rīgas mērs Nils Ušakovs.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Nauris Garkaklis / Anna Paula Kuzņecova / Renārs Koris / Raela Vītola

Citi šobrīd lasa

Ģēnijs Lubutēna kurpēs: Jana Janovska lauž stereotipus, kādai jāizskatās zinātniecei
Austrumu slimnīcā veikta unikāla plaušu operācija zemniekam no Latgales 30
Krištianu Ronaldu daiļā seja izplūst asinīs. Pats futbolists satriekts, ka savainots otrs vērtīgākais viņa dzīvē 18
Pievienot komentāru