„Ghetto Games” pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs.

Ar ellišķīgu šovu noslēdzas "Ghetto Basket" superfināli Grīziņkalnā. FOTO 2

Sports
2016. gada 26. augustā 16:38
Pagājušajā ceturtdienā, 25.augustā, Grīziņkalnā krāšņi un ugunīgi noslēdzās „Ghetto Basket“ superfināli. Renāra Zeltiņa un Raimonda Elbakjana vadītā šova laikā, kaskadierim-motociklistam Jānim Rozītim un roka balsij Atim Ieviņam pieskandinot stadionu, tika noskaidroti un apbalvoti „Getiņa“ labākie.

Par trīskārtējiem „Ghetto Basket” čempioniem kļuva komanda  „RA Properties”, kuras sastāvā spēlēja Jānis Āre, Andris Epners, Kristaps Jurjāns un Nauris Miezis. Vērtīgākā spēlētāja titulu ieguva visa komanda – tādējādi tika uzsvērs, ka nozīmīgs faktors šadās sacesībās ir nemainīgs komandas sastāvs.

Izcīna biļeti uz NBA spēli Barselonā!

Otro vietu izcīnīja komanda „ONE DESIGN/Mazais”. Komandā spēlē Artūrs Kramiņš, Toms Straudovskis, Kārlis Večens un Sandis Silavs. Trešā vieta ir komandai  „HyDuck/CLM” kurā spēlē Uģis Kasparāns, Hedijs Šliters, Dainis Ulāns un Pauls Bergs. Ceturtā vieta – komandai  „HDGHETTO.TV” ar Renāru Uzraugu,  Kārli Zīlīti, Ivaru Žvīguru un , Rolandu Nārķi sastāvā. Tautas klases jeb „Pacanu grupas” finālu un uzvarētāji ir komanda  „Cheff” ar Nilu Ozoliņu, Robertu Martinovski, Kristapu Purpļeviču un Rihardu Ozolnieku.

Savukārt „Sprite Robin Hood“ trīspunktu metienu konkursa uzvarētājs ir Kaspars Ivanovs, kurš dosies braucienā uz NBA spēli Barselonā!

 „Ghetto Games” ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. „Ghetto Games” pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs „Ghetto TV“ sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

„Ghetto Games” pasākumu Grīziņkalnā apmeklēja arī vairākas slavenības un viens no kaismīgākajiem ielu sporta kustības atbalstītājiem – Rīgas mērs Nils Ušakovs.

 

 
 

Kasjauns.lv / Foto: Nauris Garkaklis / Anna Paula Kuzņecova / Renārs Koris / Raela Vītola

Izlasi

Kā komunistu cenzūra to pieļāva? Viegla erotika un leģendārās "Kaukāza gūsteknes" zeķbikses 29
Kristaps Porziņģis savā stilā: "Atbildi sniegšu augustā! Nu labi, labi - es šovasar spēlēšu izlasē!" 20
Baiss stāsts no Rīgas policistu hronikas: steidz pie maza puikas, kurš dzīvo šausmīgos apstākļos 21
Pievienot komentāru