Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs tomēr grasās piedalīties pasaules čempionāta Latvijas posmā.

Autobraucējs Nitišs lauž līgumu ar "All-Inkl.com" komandu 4

Citi sporta veidi
2016. gada 29. augustā 11:25 2016. gada 29. augustā 11:25
Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs pēc abpusējas vienošanās lauzis līgumu ar "All-Inkl.com" komandu, vēsta sportista pārstāvji.

Sākotnējā vienošanās paredzēja, ka Nitišs ar jaunuzbūvēto "Seat Ibiza" automašīnu aizvadīs pilnu pasaules čempionāta sezonu "Supercar" klasē, taču pēc abpusējas vienošanās sadarbība tiks pārtraukta jau pēc šajā nedēļā gaidāmā posma Francijā.

"Jau pirms sezonas es zināju, ka attīstīt jaunu auto būs liels izaicinājums. Sezonas laikā esam spēruši daudz soļu uz priekšu, guvuši jaunas atziņas un neatsveramu pieredzi. Diemžēl šie soļi nav nesuši mums rezultātu, uz kādu bijām cerējuši, tādēļ esmu nolēmis koncentrēties uz nākamo sezonu. Vēlos pateikties Renē Minniham un visai komandai par sadarbību un bieži arī nesavtīgu darbu, attīstot jauno auto," saka Nitišs.

Tiesa, Nitišs saviem pārstāvjiem apstiprinājis, ka oktobra sākumā viņš noteikti piedalīsies pasaules čempionāta Latvijas posmā.

Nitišs ar septiņos posmos iekrātiem 23 punktiem pasaules čempionāta kopvērtējumā atrodams 16.vietā, bet Jānis Baumanis ar 59 punktiem ieņem 11.pozīciju.

Pirms diviem gadiem Nitišs izcīnīja pasaules rallijkrosa čempionāta bronzas medaļu, bet pērn, savā otrajā sezonā "Olsbergs MSE" komandā, viņš palika septītais. Tikmēr Baumanis pērn kļuva par Eiropas čempionu "Super 1600" klasē, bet tagad spēris soli augstāk un startē prestižākajā klasē.

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Tā Klūniju ģimene dzīvo Itālijā, mājā pie Komo ezera 15
Politiķu stils: ko mums cenšas pavēstīt Merkele ar savām žaketēm un Tramps - ar kaklasaitēm 6
Ar britu precējusies somu pasniedzēja un vēl 99 cilvēki saņem vēstules, ka viņus deportēs no Lielbritānijas 39
Skatīt visus komentārus